Golden Beach Family Suit Bilgileri ve Resimleri Didim

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda DeMSaL tarafından 8 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Golden Beach Family Suit Bilgileri ve Resimleri Didim konusu Golden Beach Family Suit - Alternatif Tatilin Adı

Didim İmbat Koyunda, Denize 50 mt., Özel plaj, Altınkum'a 8 km mesafededir. Didim merkeze 2,5 km, Milas havaalanına 75 km mesafededir. 400 mt. uzunluğunda kum plaj
    Özel Plaj

Genel Özellikler
    2 adet açık yüzme havuzu, 2 adet çocuk havuzu, Oyun odası, Otopark, Çocuk oyun alanı, Masa tenisi, Bilardo, Plaj voleybolu, Soft animasyon, Restaurant, Lobby bar, Havuz bar, Plaj bar
    Kaydıraklı Havuz Animasyon

Ücretsiz Aktiviteler
    Şezlong, Şemsiye, Çocuk oyun alanı, Plaj bar(soft içecekler),

Ücretli Aktiviteler
    Doktor, Market, Kiralık kasa, Çamaşır servisi, Araç kiralama, Taze sıkılmış meyve suları, Yabancı içkiler.

Oda Özellikleri
    Tesiste toplam 100 villa bulunmaktadır. Villalar 3'er katlıdır. Odalarda; Banyo(her katta), Wc, Telefon, Televizyon, Minibar, Balkon, Klima bulunmaktadır. Odalar deniz ve bahçe manzaralıdır.
    Aile Odası

Yeme - İçme
    Herşey Dahil(10.00-23.00), Sabah kahvaltısı(08.00-10.00), Öğle yemeği(13.00-14.30), Akşam yemeği(19.00-21.00), Snack ikramlar(17.00-18.00), Çay saati(17.00-18.00), Saat 10.00-23.00 saatleri arası alkollü ve alkolsüz içecekeler ücretsizdir.
    Herşey Dahil
    Aile ve Çocuk
    Çocuk havuzu, Çocuk oyun alanı, Çocuk animasyonu

Özel Not ve Açıklamalar
    Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
    Ulaşım ve Transfer
    Tesise Otobüs İle Ulaşım Hizmeti Vardır.

Golden Beach Family Suit - Didim - golden beach family suit

Bu Sayfayı Paylaş