Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 Download

'G-H' forumunda Siraç tarafından 30 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 Download konusu Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0 Download

Sürüm : 6.06.1006.2506.0

Boyut : 10.2 Mb

Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Golaks Yazılım

Tanıtım:
    Üreticiden : Golaks Kalite Yönetim Sistemi Windows işletim sistemleri üzerinde çalışabilmekte ve Server maliyeti getirmemektedir. Mevcut kalite sisteminizdeki tüm dökümanlar ve faaliyetlere ait verilerinizi Kalite Sistemine pratik ve hızlı bir biçimde adaptasyonunu sağlayabilirsiniz.

ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP, SA 8000, EN ISO/IEC 17025, ISO 17799, ISO/TS 16949, VDA, ISO 13485 vb. kalite belgelerine sahip ya da bu belgeleri almak isteyen şirketlerin kalite dokümanlarının elektronik ortamda yönetimini sağlayan modüldür. Kalite takip modülü tüm dokümantasyonları elektronik ortamda izlemenizi ve revize etmenizi de sağlamaktadır. Bu modül içerisinde dokuman oluşturma, revizyon ve arşiv işlemlerini yapabilmenizin yanı sıra kalite dokümanlarınızı sınıflandırabilir ve departmanlara göre gruplandırabilirsiniz. Bu da aranılan tüm evraklara kolay ve çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kontrollü dokuman dağıtımı yapabilir, istenilen dokumanlar için değiştirilememe, kopyalanamama ve yazıcı çıktısının alınamaması şeklinde kısıtlamalar getirilebilir, farklı kullanıcı grupları oluşturarak ta bu kullanıcı gruplarının hangi dokümanlara giriş izni olup, olmadığını belirleyebilir ve bu sayede tüm dokümanların güvenliğini en üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Yeni dokuman ve revizyon talebinde bulunabilir, talepte bulunulan dokümanların takibini yapabilir, yeni dokuman yayınlandığında, ilgili kişilerin onayına sunabilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca yayınlanan veya revize edilen dokumanlar için ilgili kişilere mesaj gönderebilir ve bu kişilerin görüşlerini alabilirsiniz.

Dokuman yönetimi modülünde; dosya arşivini, kalite dokuman arşivini ve revizyon arşivini ayrı ayrı takip edebilir, arşivdeki dokümanların nerede saklandıklarını, ne zaman imha edileceklerini, imha şekillerini ve bu dokümanların ayrıntılı raporlamalarını yapabilirsiniz.

Tüm kalite dokümanlarına, kategorize edilmiş biçimde kolaylıkla ulaşabilir, ulaştığınız dokümanların içeriğini okuyabilir aynı zamanda bu dokümanların ek formlarını, bağlantılı dokümanlarını ve revizyon geçmişini inceleyebilirsiniz.

Kayıtlı dokümanların içerisinden arama yapabilir ve bulunan dokümanları ekranda görüntüleyebilirsiniz. Mevcut tüm dokuman kayıtlarını yapılan sabit raporlamalara bağlı kalmayıp Word, Excel, txt, html, xml gibi farklı formatlara da dönüştürerek istediğiniz şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Dokuman yönetimi modülü sayesinde, dokümanları elektronik ortama taşıyarak kağıt israfını ortadan kaldırabilir ve de kullanıcıların dokümanlara daha kolay erişimini sağlayarak firma içerisinde dokümanların daha etkin kullanımını sağlayabilirsiniz.

Golaks Kalite Yönetim Sistemi 6.06.1006.2506.0

Bu Sayfayı Paylaş