gitme işte vazgeçilmezimsin anlaaaa

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda Dine tarafından 3 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    gitme işte vazgeçilmezimsin anlaaaa konusu
    gitme işte vazgeçilmezimsin anlaaaa

Neden Neden der dururum yıllardır hep Neden?

Ne kadar çok akacak kanım varmış göz yaşlarıma eşlik edecek Keşke söylediğin kadar kolay olsaydı Bitseydi, tükenseydi, yok olup gitseydi Ama olmuyor işte Olmayacak ta biliyorum

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim

Gönlüm senden geçmez bana döndü hep sözlerin

Unutmak o kadar kolay mı sandın

Ayrılık bana aşktır artık

Kolay değildi biliyordum, bitmeyecek diyordum; gülümseyerek “Geçer, geçer sen aldırma” diyordun Geçmiyor işte, kanıyor hep yara; istemesen de Her şey bir oyundu senin için,; “oyun oynama diyordum” sen gülüyordun Üstelik bir de gülümsemene yakamozlar eşlik ediyordu

Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına; uyandırma

Sabah olsun ben giderim sen kal rüyamda

Aramak o kadar kolay mı sandın

Yolların bana aşktır artık

Evet bir günah daha işliyorum ve bil ki artık sabahları sevmiyorum Doğan güneş yıllardır düşmanım benim Rüyalarımın katili, Olmasa sabah diyorum Doğmasa güneş Sen yoksun ya; keşke hiç yaşanmasa bu sonu gelmez gün

Sesin bende bir yabancı gibi gibi; şaşarım

Gönlümün takvimi şiir oldu yüzün; ararım

Ah bulmak o kadar kolay mı sandın

Aramak bana aşktır artık

Bunun sonu yok biliyorum Belki de yarını yok bu günün ama yaşıyorum Bir umut deyip hayallimdeki gözlerinde bir koca yaşamı tüketiyorum Tükenen bir yaşam üzerine yeni bir hayat kurmaya çabalıyorum

Öyle ya; ne kadar çok akacak kanım varmış göz yaşlarıma eşlik edecek Keşke söylediğin kadar kolay olsaydı Bitseydi, tükenseydi, yok olup gitseydi Ama olmuyor işte Olmayacak ta biliyorum

Bu Sayfayı Paylaş