Gitar Alaturca Guitar And Turkish Classical Music 2009

'Albüm Tanıtımları' forumunda NeslisH tarafından 26 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Gitar Alaturca Guitar And Turkish Classical Music 2009 konusu Gitar Alaturca Guitar And Turkish Classical Music 2009
    SANATÇI ADI: Gitar Alaturca

ALBÜM ADI: Guitar And Turkish Classical Music

ALBÜM YILI: 2009

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

CD 1 Gitar Alaturka 1 /Enstrümantal[/b]

01- Rüzgar Uyumuş Ay Dalıyor / Wind İs Asleep, The Moon İs Behind The Clouds Beste: Refik Fersan
    02- Düştü Enginlere Bir İnce Hüzün / A Gloomy Feeling Dropped İn The Offing Beste: Refik Fersan
    03- Gel ey denizin nazlı kızı / o! Come! The coquettish mermaid of the sea beste: aleko bacanos
    04- Yoksun Diye Bahçemde / Cause You’re Not İn My Garden Beste: Erol Sayan
    05- Seni Her Dem Anıyorum / I’ve Always Recollected You Beste: Mısırlı İbrahim Efendi
    06- Bir Bahar Akşamı Rastladım Size / I Met You İn One Evening Of The Spring Beste: Selahattin Pınar
    07- Enginde Yavaş Yavaş / Gently İn The Offing Beste: Saadettin Kaynak
    08- Ada Sahillerinde Bekliyorum / I’m Waiting On The Shores Of The Princes İslands Beste: Anonim
    09- Vardar Ovası / The Vardar Meadow Beste: Anonim
    10- Rindlerin Akşamı / The Evening Of The Gaieties Beste: Münir Nurettin Selçuk
    11- Olmaz İlaç Sine-İ Sad Pareme / Nothing’s Able To Cure My Broken Heart Beste: Hacı Arif Bey
    12- Karlı Dağı Aştım Geldim / I’ve Come Climbing Over The Snowy Mountain Beste: Rıfat Bey
    13- Karam / My Belle Beste: Anonim
    14- Unutturamaz Seni Hiçbirşey / Nothing Makes Me Forget You Beste: Ekrem Güyer
    15- Bir Demet Yasemen / A Bouquet Of Jessamines Beste: Zeki Müren
    Unutulmaz / Unforgettable Beste:Erol Sayan
    16- İnleyen Nağmeler / The Groaning Tunes Beste:Zeynettin Maraş

CD 2 Gitar Alaturka 2 /Enstrümantal

01- Rast Peşrev / Ouverture İn The Rast Mode Beste: Refik Fersan
    02- Hab-I Gah-I Yare Girdim / As I Have Entered My Love’s Chamber Beste: Riftzen Asım Bey
    03- Nedendir Bu Dil-İ Zarın Figanı / Why Does This Poor Heart Lament Beste: Şevki Bey
    04- Rakkase / Belly Dancer Beste: İsmail Baha Sürelsan
    05- Sevdim Yine Bir Nev-Civan / I Fell İn Love Again With A Young Man Beste: Basmacı Abdi Efendi
    06- Çözülme Zülfüne Ey Dil-Rüba / Do Not Unlock Yourself Beste: Hacı Arif Bey
    07- Mümkün Mü Unutmak Güzelim / Is İt Possible To Forget Darling Beste: Rakım Elkutlu
    08- Neden Bilmem Bu İptila / I Do Not Understand This Mania Beste: Neveser Kökdeş
    09- Nihavent Saz Semaisi / String Semai İn Nihavent Mode Beste: Hasip Dede
    10- Güzel Bir Göz / A Beautiful Eye Beste: Osman Nihat Akın
    11- Ayrıldı Gönül / Heart Left Beste: Zeki Duygulu
    12- Gönlümle Oturdum Da Hüzünlendim / I Sat With My Love And Grieved Beste: Udi Şekip Memduh Bey
    13- Dün Kahkahalar Yükseliyorken / While Laughter Was Rising Yesterday Beste: Muzaffer İlkar
    14- Hala Kanayan Kalbimi / My Still Bleeding Heart Beste: Yorgo Bacanos
    15- Yemenimde Hare Var / My Coloured Moire Kerchief Beste: Anonim
    16- Mahur Saz Semaisi / String Semai İn Mahur Mode Beste: Kemençeci Nikolaki

CD 3 Gitar Alaturka 3 /Enstrümantal

01- Gelse O Şuh Meclise / If Ever That Vamp Could Come To Our Gatherings Beste: Hafız Post
    02- Hatırımda Çıkmaz Asla / Never Leaves My Memory Beste: Hacı Arif Bey
    03- Sevmek Seni Bir Suç İse / If İt İs A Crime To Love You Beste: Neveser Kökdeş
    04- Her Dilden Ol Meh Çalmıyor / Not All Tongues Play That Tune Beste: Şakir Ağa
    05- Kimseye Etmem Şikayet / I Will Not Complaint To Anyone Beste: Kemani Serkis Efendi
    06- Hayal İçinde Akıp Gitti / Gone By İn Dreams Beste: Rakım Erkutlu
    07- Nedir O Sevdiğim Söyle / What İs İt My Love Beste: Lemi Atlı
    08- O Gözler / Those Eyes Beste: Saadettin Kaynak
    09- Sevda İle Dillendi Bu Son Şarkı / This Last Song Begged For Love Beste: Münir Nurettin Selçuk
    10- Fitneler Gizlemiş / Hidden Mischiefs Beste: Mahmut Celalettin Paşa
    11- Erdi Bahar / Over The Spring Beste: Münir Nurettin Selçuk
    12- Şu Güzele Bir Bakın / Look At The Beautiful Beste: Şemsettin Ziya Bey

2. ihero

ihero Yeni Üye

teşekkürler ellerinize sağlık

3. cdcdcd78

cdcdcd78 Yeni Üye

iyide nerrden indirces???

nerden indirecezzz biri yazrduım etsibbb

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2009
  4. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

mp3 paylaşımı yasal olmadığı için sadece albüm tanıtımı yapılmaktadır.

Bu Sayfayı Paylaş