gerçek sevginin gücü

'Makaleler-Denemeler' forumunda _KaRiZmA_ tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. _KaRiZmA_

_KaRiZmA_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    gerçek sevginin gücü konusu Aslında her insan gibi oda iyi biri olmak isterdi,ancak aile içi tartışmalar onun piskolojisini bozarak...İlerde en acımasız bir katil olacağını kim bilebilirdi.
    Kartal,benim küçüklük arkadaşımdı, ama şimdi en acımasız bir katil, gözünü kıpmadan bir insan boynunu vücudundan ayıracak kadar.

Temmuz akşamıydı.Kartal bana gelmişti. elinde bir tabanca. Bana bakıp
    -Seni neden öldürmedimi hiç merak etmedin mi?
    -Ben ki annemi,babamı öldürdüm ama seni öldüremem.
    çünkü sen olmazsan ben bu hayatta yalnız kalırım,kulağımı çeken olmaz dedi.
    -Bende: Sen bu işlerden vaz geçmeyecekmisin dedim.
    -İnsan ekmek yediği işi bırakır mı dedi.
    Her gün bir halt karıştırıyordu.Tam bir facia yaratıyordu..
    Yıllar sonra o acımasız canavar,aşık oldu ve bu işlerden bir nebze kurtuldu sayılırdı çünkü sevdiği onu azınlı katilden yarıyarıya kurtardı.Sonra çocuğu oldu...Çocuğu olduğu akşam kapımı çaldı.
    -Baba oldum.dedi ama ben kendim yetişedim olgulaşamadım ki oğlumu nasıl yetştireceğim diyerek kahretti.
    Bende herşeyden önce bu katilliği bırak dedim.seslenmedi
    Çocuk 8 yaşına gelöişti hep birlikte hayvanat bahçesine gitmiştik Çocuk aslanları izlerken kefesinden kaçan bir tavşanın aslanın yemi olduğunu gördü...İlk defa göz yaşını hissediyordu.Çocuk
    -Baba bu acımasız aslan yawru tavşanların babalarını yedi ve onlar çok üzüyorlar.deyince gözünden bir damla yaş yanağından aşağı doğru süzülüyordu.Öünkü oda bir acımasız aslandı çocukları babasız bırakırdı... Çaktırmadan takip ettim telefon açıp tefeciye ben artık bu işi bırakıyorum,yeter can aldığımız dedi.O anda bende mutluluktan bir damla yaş aktı..
    Artık acımasız katil işçi olmuştu anlının teriyle kaznıyordu yuvasında çok mutluydu...Çünkü yeterdi artık aslanların tavşanlrı yememesi...

2. Google

Google Özel Üye

Paylasım için tesekkürler

Bu Sayfayı Paylaş