Gece Eğitimi (Askerlik anısı)

'Konu Dışı Başlıklar' forumunda BaSKeTChi tarafından 5 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. BaSKeTChi

BaSKeTChi Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Gece Eğitimi (Askerlik anısı) konusu bir gün gece eğitimine çıktık.ormanlık bir dağ.timler farklı bölgelere dağıldı.bir timde diğer timlere pusu atmak için görevlendirildi.başlarında üsteğmen vardı.bu tim gece boyunca nere gitse pusuya düşmüşler.biz patika bir yolda ilerlerken duyduğumuz bir ses üzerine patikanın hemen yanına çalılıklara saklandık.açıkcası gelen timin hangi tim olduğunu bilmiyordum.üsteğmenin timiymiş.bunlar tam bizim hizamıza geldiklerinde çök emri aldı.işe bakınki askerlerden biri önümde duruyordu.aramızda bir çalı.bu asker yorulmuş olmalıki oturdu.yanlız oturduğu yer benim kucağımdı.belki aramızdaki çalıdan farkına varamadı bilmiyorum.sonra bunu çekip alayım dedim.vaz geçtim.komutanından fırça yemesin diye.yaklaşık beş dakikalık bir bekleyişten sonra artık dayanamadım alttan namluyu çocuğun poposuna dürterek kalksana lan üzerimden dediğimde çocuk müthiş bir çeviklikle kayboldu.onun yerinde olmak istemezdim.hatırladıkça gülerim.

ALıntıdır....

Bu Sayfayı Paylaş