Gaziosmanpaşa Üniversitesi Koyulhisar Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 11 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Gaziosmanpaşa Üniversitesi Koyulhisar Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu Koyulhisar Meslek Yüksekokulu İletişim - Koyulhisar Meslek Yüksekokulu tarihçe - Koyulhisari Meslek Yüksekokulu resimleri - Koyulhisar Meslek Yüksekokulu - Koyulhisar myo - myo - meslek yüksek okulları

2006 yılında kurulan Koyulhisar Meslek Yüksekokulumuz 2006-2007 eğitim öğretim yılı faaliyetlerini, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Taşlıçiftlik Kampüsünde sürdürmüştür. 2007-2008 eğitim-öğretim yılında ise geçici olarak yüksekokulumuz faaliyetlerini Koyulhisar (SİVAS) ilçesinde Çamlıyaka İlköğretim Okulunda sürdürmüş ve 2008-2009 Eğitim-Öğretim yılında yeni binasına taşınarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Meslek Yüksekokulumuzda, Teknik Programlar ve İktisadi ve İdari Programlar olmak üzere iki bölüm mevcuttur. İktisadi ve İdari Programlar bölümünde üç, Teknik programlar bölümünde dört olmak üzere, toplam yedi program bulunmaktadır. İktisadi ve İdari Programlar bölümüne bağlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı, İşletme Yönetimi Programı, Ağırlama Hizmetleri Programı, Teknik Programlar bölümüne bağlı Bilgisayar Programcılığı Programı, Sondaj Teknolojisi Programı, Su Ürünleri Programı, Mobilya ve Dekorasyon Programları bulunmaktadır. Yüksekokulumuzda Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümümüzde 78, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümümüzde 3, İşletme Yönetimi bölümümüzde 20, Bilgisayar Programcılığı bölümümüzde 97, Mobilya ve Dekorasyon bölümümüzde 27, Sondaj ve Teknolojisi bölümümüzde 48, Su Ürünleri bölümümüzde ise 7 öğrencimiz olup, toplam 280 öğrenci mevcudumuz bulunmaktadır.

İKTİSADİ VE İDARİ PROGRAMLAR BÖLÜMÜ

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

İŞLETME YÖNETİMİ

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

TEKNİK PROGRAMLAR BÖLÜMÜ

SONDAJ TEKNOLOJİSİ

MOBİLYA VE DEKORASYON

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

SU ÜRÜNLERİ

Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Koyulhisar Meslek Yüksekokulu Koyulhisar/SİVAS / TÜRKİYE, Tel:03463413528 - 38 Fax:03463413538

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Koyulhisar Meslek Yüksekokulu

Bu Sayfayı Paylaş