Gazi İlköğretim Okulu Konya Ereğli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 6 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Gazi İlköğretim Okulu Konya Ereğli konusu Gazi İlköğretim Okulu Hakkında - Gazi İlköğretim Okulu Tanıtım - Gazi İlköğretim Okulu Resimleri - Gazi İlköğretim Okulu İletişim

Konya Ereğli Gazi İlköğretim Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konya Ereğli Gazi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konya Ereğli Gazi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konya Ereğli Gazi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Konya Ereğli Gazi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gazi İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Namık Kemal Mahallesi Konya-Adana yolu kuzeyinde bulunan okulumuz 100.yıl okul yaptırma ve yaşatma derneği tarafından arsası alınmış ve tüm yasal işlemler tamamlanarak 19 Mayıs 1983 tarihinde zamanın ilçe kaymakamı İLHAN KARADENİZ tarafından törenle temeli atılmıştır. İnşaat aralık 1983 tarihinde tamamlanmış olup,16 Aralık 1983tarihinde Eğitim ve öğretime açılmıştır.
    OKULUN ÖZELLİKLERİ:
    Okulumuz tek bina halinde 5 derslik 1 idare odası olarak inşaa edilmiştir. Okul bahçesi 1995-1996 öğretim yılında istimlak edilmek şartıyla genişletilmiştir.
    Okula 2001 yılı yaz tatilinde kalorifer sistemi kazandırılmış ve kullanılmaktadır.
    20.08.2002 Tarihinde ek iki derslik inşaatı bitirilmiş 13.09.2004 tarihinde büyük sınıf ikiye bölünerek 8 derslik olarak eğitim öğretime açılmıştır.
    Okulun bulunduğu alan 3820 metre kare olup bunun 420 metrekaresi okul binasının alanıdır.2006 yılında okulun bünyesinde müstakil olarak 140metrekare anasınıfı ve bilgisayar labaratuavar yapılmış ve hizmete açılmıştır.
    Okulun bahçesi içerisinde çeşme ve okul tuvaleti ,depo,odunluk ve kazan dairesinden oluşan tek bina halinde bir bölümü daha mevcuttur.

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KONYA EREĞLİ GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: NAMIK KEMAL MAHALLESİ KARAYOLLARI ARKASI NO:136
    Telefon Numarası: 3327131218
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    711339@meb.k12.tr
    Web Adresi: - eregligaziio.meb.k12.tr

Gazi İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız