Garnizon Anaokulu Gölcük Kocaeli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Garnizon Anaokulu Gölcük Kocaeli konusu Garnizon Anaokulu Hakkında - Garnizon Anaokulu Tanıtım - Garnizon Anaokulu Resimleri - Garnizon Anaokulu İletişim

Garnizon Anaokulu Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Garnizon Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Garnizon Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Garnizon Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: Garnizon Anaokulu
    Adresi: Garnizon İçi / Batı Lojmanları - Yüzbaşılar Değirmendere GÖLCÜK / KOCAELİ
    Telefon Numarası: 0262 426 81 17
    Faks Numarası: 0262 426 40 05
    E-posta :
    752454@meb.k12.tr

Okul Detayı : Anaokulu 4-6 yaş arasındaki 48-72 aylık çocuklara eğitim vermektedir.
    Okul 12 Ekim 1987 tarihinde eğitim – öğretime başlamıştır.
    Okul 130 öğrenci kapasiteli olup. ikili ve tamgün eğitim vermektedir.1 müdür ,5 kadrolu fakülte mezunu branş öğretmeni, 3 sözleşmeli yardımcı personeli bulunmaktadır.
    Okulda 6 derslik,1 yatakhane, 1 oyun salonu, 1 mutfak, 2 yönetici odası, 2 wc , lavabo, 1 erzak odası, 1 depo ve oyun bahçesi bulunmaktadır.

Garnizon Anaokulu Resimleri

kaynak:webrehberi.biz - anaokulum.org

Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bu Sayfayı Paylaş