Garip Msn Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 25 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Garip Msn Nickleri konusu Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir.
    Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim.
    Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.
    Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye. .
    Birakip gittin beni... Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla...
    Dusen bir yaprak gorursen, Beni hatirla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim
    Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla! :d
    Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki. Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor. :s:s:d
    Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!...
    Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM.:d
    Ben seni sevdim ama sen beni deil ben sana aşıktım ama sen deil şimdi senden nefret ediyorum!!!
    İyiliği yalnız iyiler anlar, kötülüğü herkes.
    Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?
    (W)Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..(F)
    Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır....
    Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!
    Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter. ,
    Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse...siz aşıksınız...
    Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler..
    BoŞwEr HeP aYnI MaSaL ~~hAyAt Ve SeN~~ hEpSi Bu KaDaR...

2. Siraç

Bu Cinayet Günahın Günahın En Has HaLi ihaNeT ! Hakkımı Ver GiDeyim Adalet!!.

Yéni Bir Sayfa Açtım KénDiMé içinDé SéN Yoksun.. Kalbim hayvanat BahÇesi DéğiLki içinDé köPeqLér oLSun . .

Hér Adamım Diyen Adam DéğiLdir,,SéninDe Dédiğin Gibi Hér DélikanLıyım DiYén DéliKanLı Déğildir SénınDé olmaDığın Gibi !!!!

Né Sés Né Néfes Né De Rüzgar Bağışlar Séni DöNüp Sırtını Giderken SöyLe Kim KarŞıLar Séni ??

Pa$a GönLüm İsTéRSé SéVéRim Zorlama İsTérSém Sévdiririm DiyéCékSinKi NéRéYé Kadar Bu HavaLAr ? Kim TaKaR ! DévRan DöNéNé kaDar !! . .

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem !

Birini sewdim:werem oldu
    Birini sewdim:kanser oldu
    Birini sewdim:kamyon çarptı
    Birini sewdim:eşek tepti
    Birini sewdim:eller aldı
    KAFAMI BOZMA
    senide sewerim haaa..

YasakLandın!! Hep SakLandığın bu KaLpten kovuLdun Sen.Isınıp Uyumayı Unut,SarıLıp AğLamayıda Günaydın Gittim Ben....

ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri.$nLé yARnm yoqqi...''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez.. Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes..

YoLcuLuk nereye, kimLer uğruna öLmeye!? 4 yaLnızLıkLa 1 Doğruyu Götürmeye... Hadi ağLa ağLa.. ßöyLe Kahpedir Dünya.!!
    ankara seni sen olduğun için değil sevdiğim senin yanında olduğu için seviyorum

///^AşIk oLmAk DeİL BiR öMüR BoYu SeVe BiLmEkTiR MaRiFeT^///

уαℓαηѕαη уαℓαηı ѕєωєяιм єℓιм∂є ∂єğιℓ...

€g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂4$...

уσкℓυğυη∂α ιηтιнαяℓαяα мєуιℓℓιуιм,,¢αη çєкιşιуσя нαуαℓℓєяιм...

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

İNSANLAR VARDIR SEVGİYE LAYIKTIR.İNSANLAR VARDIR SEVGİNİN EN YÜCESİNİ VERSENDE AŞAGLIKTIR

Verdiğin çiçeği kuruttum çiçeğin adı gülmüydü karanfilmiydi unuttum aşkımı ilan ederken şahidimiz aymıydı...güneşmiydi unuttum

Sen Benim Sarhoşlugumsun Ne Ayıldım Ne De Ayılmak İstedim

k!mSeLr KaNmA$In B€N KaNdıM !$t€...!

né kadaR koLay aRTık Séni SéwiyoRum démék PéKi ya qéRçéKTén séwmék..!?!

.....YAKIP BÜTÜN AŞKIMI KÜLÜ MAZİYE GÖMDÜM YAŞANILAN SEVDAYI SENİ KALBİME GÖMDÜM......

Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM

HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM...HANGIMIZ OLDU

SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ.... !!!

siir yazmak seni sevmek kadar guzel olsaydi sana degil ama senin icin yazdigim binlerce siirlere asik olurdum

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

$arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti S!q€riz adaLeti..!!!

YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseri YİZ DUVARLARDA İSMİMİZ
    KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR SEVERİZ

rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.!!!

Sizin oralarda yıldız kaydığında dilek tutulur bizim buralardaysa birinin öldüğüne
    inanılır...ne yani sizin dileklerinizin kabul olması için bizden birinin ölmesimi lazım....

Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen ... ßen Senin
    UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek��*ir...

Aydınlık dunyamı karanlık eyleme,Seven yuregımı sensızlıge surukleme,
    Her sıgara dumanında aklıma duşme,Duste gor benım dustugum bu hale.

3. Siraç

Garip msn nickleri , msn nickleri

Hic akLından cıkmayanı dü$ünmeyi beceremessin. ßu yüzden acını hicßi zaman dindiremezsin!

BLiorsun ßitecek qözlerin yorqun dü$ecek...YannızLık henüz bi bebek qünden qüne büyüyecek...

En iisi yannızLık o beni Hiic terketmedi..!

Ya$adikca
    oyuna dahiLim,
    NamussuzLuk dunyasinda kabus nufusu artmakta, sakLan!
    Kiyametin tiyoLari goz kirpmakta.
    In$a ettikLerini yikmak icin geLecekLer..
    ßunun ßiLinciyLe ya$a!!..

Çalıntı hayatıma Çalıntı bir ruh...Yok olup giden ışığıma
    bir yanlızlık istiyorum...Çünkü sonunda yine karanlık da
    yanlız kalmakdan korkuyorum...

Hayat snN romeo aRtıq julLeT Y.OK.

<||?||keNdi ciNaYeTiMde beN biR KaTiLiM||?||>

gün bizim güneş bizim göğsümüzde ateş bizim..el ele olduğumuz o gün gülmek bizim..Dün bizim yarın bizim......

unuturum diye boşa yorma kendini,öyle kolay değil unutamazsın..

Ben hiç kimsenin canını yakmam ancak o bnm isteklerimin dışına cıkarsa canını yakar...

вєкℓєηєη güη gєℓє¢єкѕє çєкιℓєη çιℓє кυтѕαℓ∂ιя...!!!!!!!!!

bunun sonuda yakın en basit önlem paranoyak bi denklem!!!!

Véяdiqim déqéяi нαкétméyéи нéякés αкsiиi ispαtLαyαиα кαdαя $éяéfsizdiя...!

gєℓєη ηє gєтιя∂ιкι gι∂єη ηє göтüяѕüη вєη нαуαтıм∂αη мємηυηυм вєηι ѕєνмєуєη ѕєνмєѕιη çσктα тıη

GeL saLdır .. En fazLa boL pantoLonuma kemer oLursun Etrafta ayLak ayLak gezme . Konumun oLsun ..

toS pemße ya$ıorum,Koz ßende biçimi takıLıorm

Ruhumu yakalayın çünkü o artık uçmak istiyor!!

HeRşey biR rüYa oLsa..UyaNaRaq uYansam..

qeÇmiŞe Mazi sıInıfTa kaLana qaZi derLer..!

yanLışş buLunmuş bir buLmaca farzet bnii 'hoŞçakaL'

Bni bi yapboz oLaRaq düŞünn..Sonsuza kdr kayıpTır bir parçam..Kimse çözemez...!

ZaMan yoq,saat yoq,waqon yoq..qidiş-dönüş imkansız..yetşLer anLamsız..

....HaYaLLeRiMDeN DüSeRKeN, HaYaTıN DiKeNLi TeLLeRiNe TuTuNMa ÇaBaMdaNDıR ELLeRiMDeKi KaNLaR...

Saran yOk yaralarımı ßnim bu şéhirde SakLarım düşürmém yaşLarımı gözLérimde..

doKunma anıLaRıma,kıRaRım kaLbini..

yüreqi sızLamadan acımızı yakaNın eR ya da qeç veriLeceq hesabı waaR..

Her HatuNun Kıwrak z€kası Wardır,kiMi doru yerde kuLLanır kadın oLur kiMi heryrde kuLLanır ka$ar oLur..

kalbni çalıp aklnı alıolaR. .bnun adına bide aşk diolaR. .!

hep birLikteLik, kaLbinin emzireceqi bir yeni bebektir.

kanatLaRım yoqTu bnm am abir zmnLar meLeqtim..

iNandıqım masaLLaR biReR öyqü oLmuşLaR..

ihtiyacım waR sna eskisinden dha fasLa...!

iNsan keNdine raqmen yaşamayı biLmeLi bazeN..

MeCALiM YoK annaT diOrSUN yHa bNdEqi UsLu kIYaMEtİ!!!****

4. Siraç

ALısma ßana,Ne yapcaam ßeLLi oLmas, ßuqün vaRım,yaRın ßiRden yok oLuRum...

вιz ѕιz ѕσкαğα çıкαякєη αηηєηιzιη υуαя∂ığı σ кöтü çσ¢υкℓαяız вιz αηкαяαgüçℓüуüz..

αşк ιçιη уαşα!! αмα αşк ιçιη öℓмє (ѕєηι ∂є υηυтα¢αğıм σ ѕαнтє ѕєνgιηι ∂є)

ιçιм∂є özℓємιм вιтмє∂єη ∂αнα göηℓüмü кє∂єяє вıяαкıρ gιттι ηє нσşçαкαℓ ∂є∂ι ηє∂є єℓνє∂α уαвαη¢ıℓαя gιвι вıяαкıρ gιттι..»

----------------çıкмαzℓαя∂αуıм-ιѕуαηℓαя∂αуıм-тяιρℓєя∂єуιм----------------üѕтüмє gєℓмєуιη

ßir warMış ßir yoKmu$ die başLar bütÜn masaLLar, ßizim ki 0 mishaL

öLdürmék iÇn siLah, HanÇer Mi oLmaLı? SaçLar ßağ, qözLer siLah, qüLüşLer Kur$un oLamaz Mı ?

VaRıMı YoKTaN aLdIm ÇoKTaN DaLdıM DeRiN uYKuMa VarDıM...

..>>> SiZ bEnIm HaVaM dEgIl NeFeSiM bIlE OlAmAsInIz<<<...

Sana açıLan kaLbim istéRdi a$kı ve sévgiyi sén sevmediN oNu o gebeRdii ::..

Beni Tanımıyorsunuz Ahkam Kesmeyin Arkanıza Gölge,İçinize Korku,Mezarınıza Konu Olurum

Leş Kargalarını Seferber Gördüm,Kimini Yer Kimini Bakar Gördüm,Şerefsiz Ellerden Şerefsiz Dillerden Şerefe Kalkan Nice Kadehler Gördüm
    Garip nickler , msn nickleri
    Her Şey Üstüne Geliyorsa,Belki De Sen Ters Yönde Gidiyorsundur..!

UNUTMA BAL YAPAN HER ARININ KUYRUGUNDA BIR IGNESI VARDIR

ҳҲҳҲҳUYuSuN BüYüSüN YüReGiM BoYuNDaN BüYüK SeVDi SeNİҳҲҳҲҳ

Gideceksen Bahane bulmadan git.! Adam gibi sevmedin.Bari adam gibi Hayatimdan çek GIT..!!

Şey.. Acaba fazLadan 2 kanadın varsa verebLrmsn ? BenmkiLeri kırdıLarda

!..BosWer KaLBim BosWer..! //BirDaha BöyLesine sewiLeceKmiSin??BöyLesine DeLi,SacMaca,SebePsizCe..?\\

| Sevmeyi SenDen iyi Bilirim ama...BiR KalemDe De SiLeBiLiRim.. |

KaL Dedim Gittin .. Benim HikayemDin Bittin ..

[v€fAsIzLaRa KalDıYsA ßu YüReK İ$i ZoR OlsA g€r€k]

5. Siraç

*[Ölsemde dik durmaz, sarhostur mezar taşım...]

*Baba beni okula gönder devamsızlıktan kalıcam yoksa.

*Hemen canımı alma Rabbim bırakta hayatla didişeyim, mümkünse dişi gönder azrailimi ölümle sevişeyim...

*Acele işe , bende işicem şeytan karışmaz merak etmee !!

*Pamuk cüce ve yedi prensesler

*Rekor insanın kendine yakışanı kırmasıdır.

*Güzel asmadan çıkar güzel yaprak, marifet o yapraktan güzel dolma yapmak.

*Hayat boktan ama grafikleri güzel

*Buffy de vampir sayılır

*Ahmet şu anda yok, notunuz varsa ben alayım

*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...

*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.

*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin
    yıldızdan vazgeçtim

*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

*Her sokakta kavgamız,her duvarda yazımız her karakolda namımız ve her genç kızın çantasında bir fotoğrafımız vardır...

Bu Sayfayı Paylaş