GalataSaray'da imza şov

'Galatasaray' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 22 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    GalataSaray'da imza şov konusu
    GalataSaray'da imza şov

Galatasaray, iç transferde anlaşmaya vardığı Servet, Ayhan, Hakan Balta ve genç oyuncu Semih'in sözleşmelerini uzattı...

ADANA
    22.01.2009 18:07:22

Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Merkezi'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Ayhan ve Semih ile 3 yıl, Servet ile 3,5 yıl, Hakan Balta ile de 4,5 yıl için sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

Atılan imzaların başka bir anlam daha taşıdığını belirten Sezgin, "Sözleşme sürelerine bakıldığında Aslantepe kadrosunun 4 ismi belirlenmiş oldu. Bu imzaların hem kendilerine, hem kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Hasan ve Emre Aşık ile görüşmelerinin sürdüğünü de açıklayan Sezgin, "Tüm iç transferi bir anda tamamlamak mümkün değil. Hasan ve Emre ile görüşmelerimiz sürüyor" diye konuştu. Sezgin, Servet'in sözleşmesinde "giderse" gibi bir madde bulunmadığını belirterek, "Biz oyuncularımızın önünü her zaman açık tutuyoruz. Avrupa'nın önemli takımlarından teklif gelmesi halinde bu oyuncuların önlerini açacaktır. Başkanımız da bunu vurgulamıştı" şeklinde konuştu.

Futbolculardan Servet Çetin, sakatlığına rağmen Sivasspor maçında oynamak istediğini söyledi. Sakatlığının, geçmiş sakatlıklara göre biraz daha ciddi göründüğünü belirten tecrübeli stoper, "Zaman zaman ağrılarım oluyor. Sivas'a gideceğim. Hocam uygun görürse oynarım" diye konuştu.

Avrupa ideallerinin devam ettiğini de vurgulayan Servet, "Sözleşmem bitse de para kazandırarak gitmeyi düşünüyordum. Bütün takımlara bonservis parası kazandırarak bir yerlere gittim. Yurt dışından iyi bir teklif gelirse giderim. Öncelikle görevimi burada yapmak, daha sonra da Galatasaray'a iyi para kazandırarak gitmek istiyorum" dedi.

Galatasaray'da uzun yıllar mücadele eden Ayhan ise yöneticilerin kendisini formaya uygun görüp sözleşmeyi uzattıklarını belirterek, 'Beni bu formaya layık görenlere teşekkür ediyorum. Ben kendi performansımla bunu hak ettiğimi düşünüyorum" diye konuştu.

Sarı-kırmızılı takımın en genç oyuncusu Semih Kaya ise sözleşmesini uzattığı için çok mutlu olduğunu, gelecekte Galatasaray'a hizmet edebilmeyi ve herkes gibi kaptanlığı hedeflediğini belirterek, "Galatasaray, Türkiye'nin en iyi kulübü. Burada uzun vadeli sözleşme imzalamak gurur verici bir şey" ifadelerini kullandı.

ABDULLAH COŞKUN-ERSİN ESEN-ERHAN ESEN (İSTANBUL)

iha

Bu Sayfayı Paylaş