Galatasaray Taraftarı Tribün Sözleri

'Galatasaray' forumunda SeLeN tarafından 30 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Galatasaray Taraftarı Tribün Sözleri konusu Galatasaray Tribün Sözleri - Galatasaray Tribün SLoganları - Ultraslan sözleri - Ultraslan Besteleri

Cimbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,sarinin Yanina KirmiziKoyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk,cimbombom Sen BizimHerseyimizsin

BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL.BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGIKADIKOYDE DEGIL. BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZIMPARATORLARLA BUYUDUK KESTANELERLE DEGIL.

Gercekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray.

Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan

CimBom Bom'um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim,*Seninle Aglarim Seninle Gulerim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim.

Takım tutmak kolay, taraftar olmak "ZOR"'dur; İşte biz "ZOR"'u başarırız, diyenlerdeniz.

Aleminkralıymış sarı civcivler, şampiyon olacakmış bordo hamsiler, avrupafatihiymiş kara fatmalar, alemin tek kralı ultra aslanlar!

1 gün herkes fenerbahceli olucak ama geri kalan 364 gün herkes GALATASARAY'lı olucak.

Delikanlı adam kanatlı takım tutmaz, tutsada delikanlı olmaz. GALATASARAYLI olmak bir ayrıcalıktır anlatılmaz yaşanır.

Bu Sayfayı Paylaş