GALATASARAY Karizmatik Nickleri

'Spor - Takım Nickleri' forumunda Siraç tarafından 31 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    GALATASARAY Karizmatik Nickleri konusu GALATASARAY Karizmatik Nickleri

GALATASARAY

*Bas Koymusuz Cimbombom'un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum *Cimbombom.avrupa'da Destan Yazdi Aslanlar,fatih'in Aslanlariyla Kukresin Cimbombom!
    *Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!)
    *Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek...
    *Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli...
    *Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa'yi Kazanir.. Ne Dersiniz Hos Olmaz Mi?
    *Cimbomlu Arkadaslar..fenerliler Bize Mutesekkir..biz Olmasak Avrupa Takimlarini Seyredemeyecekler...
    *1905 Te Dogdu Askimiz ,sari Kirmizi Akar Kanimiz,cimbombom *Feda Olsun Sana Canimiz Olene Kadar Hep Senin Yanindayiz
    *Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. *Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis.
    *Avrupa Fatihisin Galatasaray..turkiyenin Gururusun Galatasaray.. *Gokte Yildizsin Gonullerde Ay, Bu Senede Sampiyonsun Galatasaray..
    *Cimbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,sarinin Yanina Kirmizi *Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk,cimbombom Sen Bizim Herseyimizsin
    *Gercekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray.
    *Aslan Terbiye Eden Fenerbahceli Taraftarin Ne Hale Geldigini *Birak Turkiyeyi Dunya Gordu. Sen Ki Kucuk Bir Kanaryasin Aslanla Ugrasmak Senin Neyine..
    *Istersen Eglenelim Davullarla Zurnalarla. Istersen Giriselim *Zincirlerle Sopalarla... Laylay Laylay Laylay..
    *Yerlerde Surunduk, Cok Gece Uyumadik, Stadin Onunde Betonda Yattik, *Stadlarda Ismim, Kalelerde Resmim, Vazgectim Hayattan Be***tas'im Icin, Oyle
    *Bir Sevda Ki Tarif Edilemez, Kalplere Yazmisiz, Inan Hic Silinmez, Dunya Hep *Donuyor, Omrumuz Bitiyor, Be***tas Sevgisi Bizde Hic Bitmiyor!
    *Nasil Ki Bu Milletin Tacidir Yildizla Ay,yuksel Taa Arsa Kadar Sanli Galatasaray...
    *Sapsariyla Kirmizi Kalbimizin Yildizi ,sampiyon Ol Cimbombom Al Bizim Canimizi...
    *Fenerli Olmak Ayip Degil, Yeterki Caktirma..
    *Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan ..
    *Kalplerde Yildiz,gonullerde Ay, Sampiyonsun Galatasaray
    *Cim Bom Bom'um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim, *Seninle Aglarim Seninle Gulerim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim.

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürler

3. avatar

eline sağlık paylaşım için tşk

Bu Sayfayı Paylaş