Galatasaray’da son durum

'Galatasaray' forumunda deLi_kiz tarafından 11 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. deLi_kiz

deLi_kiz Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Galatasaray’da son durum konusu
    Bursaspor maçından önce söyleyeceklerim var;

Transfer;
    Galatasaray transferde Altan’ı aldı Ragıp’ı tezgahta bıraktı... Sonrasında 60 gün süreyle aya iple kelek çekti! Gele gele Sasa Iliç geldi..
    Bir de Mondragon’u yeniden satın aldı
    Hepsi bu!
    İliç hakkında yorum yok!! Ben yabancı hakkımı İliç’e kullanmam. Bizde onun gibi bir dolu genç var, hem de genç!
    Mondragon’a da yılda 900 bin dolar verilecekti, Mondragon kazan kaldırınca fiyatı 1.250 milyon dolara çıktı. Artı maç başı da cabası. Mondragon her yıl iki üç yüz bin dolar için bu tantanayı yapıyor yönetim de el pençe divan duruyor.
    Mondragon’un cilveleri doğaldır, sen adamın parasını aşağı çekersen o da yukarı çekmek için sana yokuş yapacak.
    Beni üzen Galatasaray yönetiminin beceriksizliği. Ağlayan çocuğa meme veriyorlar, ağlamayana selam bile vermiyorlar.
    Peekiii....
    Niye Ergün’e aynı şekilde yaklaşılmıyor,
    Niye Kaptan Bülent dışlanıyor?
    Ne günahı var Türk çocuklarının?

Canaydın hala transfer peşinde
    Başkan bütçeye uygun adam arıyor ama nafile o paraya iyi oyuncu yok. Bir bakıma Canaydın da haklı çok fazla para verir oyuncu alırsam takımın dengesini bozarım diye korkuyor. Haklıdır.
    Ama iyi oyuncu da alamazsan taraftarın ruh dengesini bozarsın!
    Canaydın bunu bilmiyor!

Yönetimdekiler huzursuz
    Canaydın transfer işine Bülent Tulun ve kısmen de Ergun Gürsoy dışında hiç kimseyi karıştırmıyor. Diğer yöneticiler de bir çok oyuncu için transfer teklifi getiriyorlar ama başkan bunları hiç dikkate almıyor.
    Bu yüzden yönetim içinde sıkıntı had safhada...
    Herkes birbirine kerhen selam veriyor.
    Aslında kimsenin arasında belki kişisel bir şey yok ama Galatasaray için ortak bir düşünce oluşturulamadığı için sıkıntı var.
    Hatta birkaç isim istifa edecekti zor durdurdular...
    Az kalsın yönetim dağılıyordu.
    İçlerinden bir tek Adnan Öztürk Ribery rezaletinden sonra bastı istifayı...
    Durum kritik ama;
    Canaydın Nuh diyor peygamber demiyor. Kimseyi dinlemiyor.

Son transfere atağında üç isim var; Canaydın, Bülent Tulun, Haim Fresco., ötekiler figüran!
    Zaten Tulun da Fresco da misafir sanatçı onlar yönetim dışından.
    Yönetim işte bunun için hırs küpü; biz seçildik onlar gündemde diye kahroluyorlar.

Canaydın ise “one man show” yapıyor.
    İşler kötü giderse bu kez de Gerets suçlu alacak?

Bu Sayfayı Paylaş