Güneş'ten yakıcı mesaj

'Trabzonspor' forumunda Dine tarafından 11 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Güneş'ten yakıcı mesaj konusu [SIZE=+0][/SIZE]Güneş'ten yakıcı mesaj

[SIZE=+0][/SIZE]Oyuncularının performansından memnun olduğunu belirten Şenol Güneş, uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi: Herkes Trabzon için oynayacak. Kendini vermeyen olursa, canını yakarım.
    Takımının Antalya kampından beri ortaya koyduğu performanstan oldukça memnun olduğunu ifade eden teknik direktör Şenol Güneş, uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi. Güneş, “Bu takımda kimse kendisi veya benim için oynamamalı. Herkes Trabzonspor’un başarısı için ter dökmeli. İyi oynayanların başımın üstünde yeri var. Ama iyi oynamayan, kendini vermeyen olursa canını yakarım” dedi. Yönetimin sürdürdüğü transfer çalışmalarının bir an önce sonuçlanmasını beklediğini de vurgulayan tecrübeli teknik adam, “Takıma takviye yapılması gerektiğini daha önce söylemiştim. Yönetim bu konuda çalışıyor. Transfer görüşmeleri takımı etkiliyor ama biz önce maçlarımıza odaklanmalıyız” ifadelerini kullandı.

En kestirme yol...
    Tecrübeli çalıştırıcı, Avrupa kupalarına katılmanın en kestirme yolunun Türkiye Kupası olduğunu belirterek, her karşılaşmanın bu kadar farklı ve kolay geçmesinin beklenmemesi gerektiğini söyledi.

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş