Gün Adnan Polat'ın günü

'Spor Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 10 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Gün Adnan Polat'ın günü konusu Galatasaray'ın, Cras Basket Taranto takımını yendiği maç sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Adnan Polat, ''Sporcularımız olağanüstü bir mücadele verdiler ve imkansızı başardılar. Tüm şube çalışanlarımızı kutluyorum'' dedi.

Galatasaray'ın her zaman öncü olma özelliğini sürdürdüğünü de vurgulayan Polat, ''Galatasaray yine öncü oldu ve olmaya devam edecek'' derken, sarı-kırmızılı taraftarlara da övgüler yağdırarak, ''En önce kutlanması gereken Galatsaray taraftarlarıdır. İnanılmaz destek verdiler'' diye konuştu.

Açıklamasını esprili bir biçimde sürdüren ve Galatasaray Kulübü Basketbol Şubesi Sorumlusu Ahmet Dedehayır ve şube yöneticilerinin sezon başında kendisine 4 kupadan 3'ünü alacaklarının sözünü verdiklerini aktaran Polat, şöyle devam etti:

''Sezon başında bana yazılı bir taahütname verdiler ve 'Önümüzdeki sezon 4 kupanın 3'ünü alamazsak istifalarımızı ekte sunuyoruz' dediler. Şimdi Avrupa Şampiyonu oldular. 2 kupa daha var önümüzde, ancak ben 4'te 4 istiyorum.''

Diğer yandan Galatasaray Kulübü'nün eski başkanlarından Faruk Süren, bayan basketbolcuların elde ettiği bu başarının kendisini mutlu ettiğini belirtirken, bayan basketbol takımı menajeri Mihriban Oğuz ise bir ilki gerçekleştirdikleri için çok mutlu olduklarını söyledi.

AA]

Bu Sayfayı Paylaş