Gümüşsuyu Anaokulu İstanbul

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Gümüşsuyu Anaokulu İstanbul konusu Gümüşsuyu Anaokulu Hakkında - Gümüşsuyu Anaokulu Tanıtım - Gümüşsuyu Anaokulu Resimleri - Gümüşsuyu Anaokulu İletişim Bilgileri

Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gümüşsuyu Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gümüşsuyu Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gümüşsuyu Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: GÜMÜŞSUYU ANAOKULU

Adresi: SİLAHTARAĞA CADDESİ MERKEZ MAHALLESİ BASMACI ABDİ EFENDİSOKAKNO:8

Telefon Numarası: 2125450618

Faks Numarası: 2125450683

E-mail Adresi:
    info@gumussuyuanaokulu.k12.tr

Web Adresi: Gümüşsuyu Anaokulu

TARİHÇEMİZ

Okulumuz 2004 -2005 Eğitim Öğretim Yılında İstanbul ili Eyüp ilçesi silahtarağa caddesi Bestekar Abdi Efendi sokak No:8 İstanbul adresinde hizmete sunulmustur.

Müstakil Anaokulu standartlarında dizayn edilmiş olan
    Gümüşsuyu Anaokulunda 5 tane sınıf, 1 tane Müdür Odası,
    1 tane Müdür Yardımcısı Odası ve yemekhane ile çocuk oyun salonu bulunmaktadır.

Okulumuz çevresinde oldukça geniş bir bahçe bulunuyor ve bu bahçenin içinde yazın açık hava etkinliklerinde kullanılmak üzere 1 adet çardak, 1 adet kum havuzu, oyun parkı ve hayvan barınakları vardır.

Gümüşsuyu Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş