Gözlerimde Sen'lere Gitmenin Acımasız Dalgınlığı..

'Şiirler' forumunda Fatma tarafından 18 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Fatma

Fatma Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Gözlerimde Sen'lere Gitmenin Acımasız Dalgınlığı.. konusu yaşamak sancısı tohumlarken gönlümün çatlak coğrafyalarını içim acıyor, sensizliğin sissel avuntusunda kaybolmaya mahkum gözlerimdeki nem yanaklarıma izler bırakıyor içimdeki senden...

ne yapsam yeni günü müjdeleyen gecelere mahkum kalıyor gönlüm...

sokaklarında voltalıyorum, bir ileri bir geri, bir sağa bir sola... yoksun, gelmiceksin, gelemezsinki...

zaten aslında hiçte gelmedin, ben öyle sandım ve uyandım...
    ilk defa bir gece yarısı böle uyanıyorum, yuzumde içimdeki senden ıslaklıklar, gönlümde tohumlarının filizleri, gökyüzü ise inadına simsiyah...

sabahlar olmuyor, güneşler doğmuyor yalnızlığıma...
    vedalaşamadığım beni terk etmeyen bir nefretim var yaşanılamamışlıklara, gitme kal derim ama sesim gitmez dudaklarımdan ıraklara...

gönlümde yeşerttiğin tomurcuk, gözlerimde sen'lere gitmenin acımasız dalgınlığı, ayaklarımsa dıkıne gitmenin isyanında bir sağa bir sola...

herkese inat, herşeye inat, kendime inat sevdim seni...

belki bir aldanış belkide bir aldatıştan ibaret irili ufaklı günler geçirdik, beraberken mutlu ayrıyken özlemli...

gözlerinin derinliğine bağımlı gözlerimde sürekli dalgın bir islaklık, yüreğine demirli yüreğimde ise isyan çığlıklarım hakim...

2. tşkler.........

Bu Sayfayı Paylaş