Gözde Yaş Yoksa,Ruhta Gökkuşağı Oluşmaz..

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda Dine tarafından 22 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Gözde Yaş Yoksa,Ruhta Gökkuşağı Oluşmaz.. konusu
    Gözde yaş yoksa ruhta gökkuşağı oluşmaz Günün her saatini dün olduğundan daha iyi olabilmek için kullanmalısın Büyük ruhlar acılarını sessizce çeker Hiçbir zorluk çok büyük değildirYeter ki onu kücük parçalara bölmesini bil Her insanın yaşamı Allah'ın eliyle yazılmış bir peri masalıdır Dün bitti bugünü yaşa Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle ASLA UĞRAŞMA

Hayat çok garipsin, öyle bir yere koydun ki beni, yoksa bahtımmı kara? Bulamıyorum kendimi kop koyu karanlıklarda boğuluyorum Ağlıyorum yanlızlığıma, geçen yıllarıma verdiğim emeklere ağlıyorum yanıyorum İnsan bu kadar kör olabilirmi? Nasıl mutluluk olarak gördüm seni verdiğin tüm acılara rağmen Hep uçlarda yaşatttın beni, şimdi hayata tutunamıyorum Hayat haram, yaşamak hararam, geceler haram, uykularımı haram ettin bana Tek kalmaktan, kendimi seni düşünerken bulmaktan korkar oldum Geriye dönüp bakamıyorum, görmek istemiyorum, hatırlamak istemiyorum hiçbirşeyi, Allah kahretsinki yaşanmamışta sayamıyorum Bir hayattan daha geçip gittim ayak izlerini bıraktın, küllerini bıraktın, koskoca bir harabe bıraktın Geriye dönüp baktınmı hiç? baksanda görebilirmisin hayat küstürdüğün insanı? Sende bu vicdan bu dil varken zor çok zor Yeni bir günün daoğmasına az kaldı Dilerimki her doğan yeni bir gün hızla alıp gitsin seni, her yeni günde bir adım daha uzaklaşayım senden

Bu Sayfayı Paylaş