Görme Engelliler için Windows Live Messenger Narrator [Resimli Anlatım]

'Msn ve Sohbet Programları' forumunda KaRDeLeN tarafından 29 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Görme Engelliler için Windows Live Messenger Narrator [Resimli Anlatım] konusu
    Görme Engelliler için Windows Live Messenger Narrator,Windows Live Messenger Narrator,Messenger Narrator,Messenger Narrator indir,Messenger Narrator download,Msn Narrator,Görme Engelliler için msn,Sesli Msn,Msn Programları

Messenger Narrator eklentisi görme engellileri baz alınarak yapılmış bir WindowsLiveMessenger eklentisidir.
    Bu eklenti ile messenger’dan alınan tüm mesajlar MSN Narrator tarafından size otomatik olarak okunuyor.
    Ayarlar bölümünden Narrator’un kullandığı sesi değiştirebiliyorsunuz. (eğer bilgisayarınızda başka sesler yüklüyse)

WindowsXP kurulumu ile birlikte gelen SAM sesi Narrator tarafından varsayılan sesdir. SAM ingilizce konuşmaktadır. Çeşitli kaynakları araştırarak GVZ isimli programın Türkçe ses dosyasını bulursanız, türkçe konuşabilen bir eklentiye sahip olursunuz.

Messenger Narrator Çalıştırma:

Lisans:Ücretsiz

Dil:Türkçe

Kısıtlama:Yok

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Sistem Gereksinimleri:Yazılım her türlü msn sürümü ile uyum sağlamaktadır...

İNDİR

Bu Sayfayı Paylaş