Görme Engelliler İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Görme Engelliler İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Görme Engelliler İlköğretim Okulu Hakkında - Görme Engelliler İlköğretim Okulu Tanıtım - Görme Engelliler İlköğretim Okulu Resimleri - Görme Engelliler İlköğretim Okulu İletişim

Selçuklu Görme Engelliler İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Selçuklu Görme Engelliler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Selçuklu Görme Engelliler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Selçuklu Görme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Selçuklu Görme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Görme Engelliler İlköğretim Okulu Vizyonu:

Okulumuzda okumak mecburi değil; bir imtiyazdır. Altı nokta ışığında yükselen geleceği ;parmaklarda görmektir .

Görme Engelliler İlköğretim Okulu Misyonu:
    Türk Milli Eğitimi temel kanununda ifade edilen; Türk Milli Eğitiminin genel amaçları, ve Atatürk ilkeleri ve Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda, bireyler yetiştirmek görevimizdir. Amacımız; Görme Engelli öğrencilerimizin ilgi, istek , yeterlilik ve yetenekleri doğrultusunda ve yetenekleri doğrultusunda ve ölçüsünde var olan potansiyellerini en
    üst düzeye çıkarmak , her şeye rağmen tüm engelleri aşıp başarıya ulaşmak ,kendi ayakları üzerinde durabilen , üreten , düşünen , araştıran, toplumla kaynaşan ,bizde varız diyebilen iyi bireyler yetiştirmek .

Görme Engelliler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: SELÇUKLU GÖRME ENGELLİLER İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: istanbul Yolu Üzeri Kampüs Karşısı Selçuklu/Konya
    Telefon Numarası: 3322410792
    Faks Numarası: 3322410442
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Görme Engelliler İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Bu Sayfayı Paylaş