Gömbe İlköğretim Okulu Kaş Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Gömbe İlköğretim Okulu Kaş Antalya konusu
    Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Gömbe İlköğretim Okulu Hakkında - Gömbe İlköğretim Okulu Tanıtım - Gömbe İlköğretim Okulu Resimleri - Gömbe İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Kaş İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Okulumuz, 1958 yılında ilkokul olarak hizmete başlamıştır. 1975 yılında ortaokul olarak eğitim-öğretime devam etmiştir; ancak 1991 yılında ilkokullar ve ortaokullar ilköğretim okulu olarak birleştirilmiş ve Gömbe İlköğretim Okulu adını almıştır.​

Okul bahçesinde okula ait dört bina bulunmaktadır. bunların üçü eğitim-öğretim için kullanılmaktadır. en yeni bina 2004 yılında inşaat edilmiştir ve en eski olanı da 1950 yılında inşaat edilmiştir. ​

Okulumuza 11 (onbir) ayrı köyden öğrenci gelmektedir. öğrencilerimiz okula köylerden servislerle taşınmaktadır.​

Okulumuzda öğretmen eksiği bulunmamaktadır. Kadromuz genç, dinamik ve alanlarında deneyimlidirler.​

Öğrencilerimizin Geleceği Garanti Altındadır!... ​

Gömbe İlköğretim Okulu Antalya Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gömbe İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gömbe İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gömbe İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gömbe İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.​

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı​

Adı: GÖMBE İLKÖĞRETİM OKULU​

Adresi: GÖMBEBELDESİ​

Telefon Numarası: 2428314023​

Faks Numarası: 2428314023​

E-mail Adresi: Bilgi Yok​

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz​

Bu Sayfayı Paylaş