Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 9 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu Fethiye Muğla konusu Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu Hakkında - Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu Tanıtım - Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu Resimleri - Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu İletişim

Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

OKULUMUZUN VİZYONU Okul olarak istiyoruz ki... • Çevremizdeki aynı tür okullar arasında, eğitimde ve öğretimde rekabete dayalı olarak en iyi ve en başarılı okul olmak. • Okulumuzdan mezun olan öğrencilerimizin OKS de başarılı olarak kendi alanlarında en kaliteli orta öğrenime devam edebilmelerini. • Okulumuzdan mezun olan öğrencilerimizin toplumda aranılan, kaliteli, bilgili, konusuna hâkim, kendisini devamlı yenileyebilen, çevresindeki insanlara her konuda yardımcı olabilecek insan olmasını. İstiyoruz.

OKULUMUZUN MİSYONU Okulumuz; - Kişilikli ve bilinçli, - Kendine güvenen yeterli, - Kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren, - Kendi kendisiyle ve başkalarıyla yarışabilen, - Kendi mutluluğunu sağlama yanında bunu başkalarının ve toplumun mutluluğu için de değerli ve anlamlı bulan, Çağdaşlığın, teknolojinin, toplumsal yardımlaşmanın, milli değerlerin egemen olmasını sağlayacak, toplumun gelişmesine katkıda bulunacak ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirecektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için, Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu bugün ulaştığı düzeyi aşarak eğitimde mükemmelliği ölçü alan eğitim kurumu olacaktır. .

Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Fethiye
    Okulun Telefonu: 252 6392424
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Gölbent Köyü
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    golbentio@hotmail.com
    Okulun Müdürü: Musa TALAY
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 190 km - İlçe Merkezine Uzaklığı 50 km
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları 100-150 tl

Gölbent Ramazan Patat İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş