Futbolda haftanın programı belli oldu

'Spor Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 12 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. KaRDeLeN

    KaRDeLeN Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    Futbolda haftanın programı belli oldu konusu Süper Lig'e 25. hafta maçlarıyla devam edilirken, 1. Lig'de 26. hafta, 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları'na 8. hafta, 3. Lig Yükselme ve 1, 2, 3 ile 4. klasman gruplarında 9. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 6. hafta karşılaşmaları oynanacak.
    Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

    -TURKCELL SÜPER LİG-


    Bugün:

    20.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

    Yarın:

    19.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

    14 Mart Pazar:

    14.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    14.00 Antalyaspor-Sivasspor (Antalya Atatürk)

    14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor (Atatürk Olimpiyat)

    15.00 Bursaspor-Manisaspor (Bursa Atatürk)

    19.00 Galatasaray-Ankaragücü (Ali Sami Yen)

    15 Mart Pazartesi:

    20.00 Denizlispor-Beşiktaş (Denizli Atatürk)

    -BANK ASYA 1. LİG-

    Yarın:


    13.30 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

    14 Mart Pazar:

    13.30 Kardemir Karabükspor-Orduspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

    13.30 Çaykur Rizespor-Dardanelspor (Yeni Rize Şehir)

    13.30 Kocaelispor-Kayseri Erciyesspor (İsmetpaşa)

    13.30 Hacettepe-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Cebeci İnönü)

    13.30 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak)

    13.30 Karşıyaka-Kartalspor (İzmir Alsancak)

    13.30 Mersin İdmanyurdu-Konyaspor (Tevfik Sırrı Gür)

    15 Mart Pazartesi:

    20.00 Samsunspor-Bucaspor (Samsun 19 Mayıs)

    -TFF 2. LİG-

    Yükselme Grubu

    14 Mart Pazar:


    13.30 Şanlıurfaspor-Türk Telekom (Şanlıurfa Arena)

    13.30 Tokatspor-İskenderun Demirçelikspor (Gaziosmanpaşa)

    13.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Güngören Belediyespor (Akhisar Belediye)

    13.30 Etimesgut Şekerspor-Göztepe (Ankara OSTİM)

    1. Klasman Grubu

    14 Mart Pazar:


    13.30 Gebzespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Gebze İlçe)

    13.30 Beykoz 1908-Pendikspor (Beykoz)

    13.30 Körfez Belediyespor-Zeytinburnuspor (İzmit Alparslan Türkeş)

    13.30 Bozüyükspor-Yalovaspor (Bozüyük İlçe)

    2. Klasman Grubu

    14 Mart Pazar:


    13.30 Denizli Belediyespor-Sarıyer (Doğan Seyfi Atlı)

    13.30 İstanbulspor-Tepecikspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

    13.30 Turgutluspor-Eyüpspor (Turgutlu 7 Eylül)

    13.30 Fethiyespor-Alanyaspor (Fethiye İlçe)

    3. Klasman Grubu

    14 Mart Pazar:


    13.30 Trabzon Karadenizspor-Karsspor (Sahil 2)

    13.30 Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor (Akçaabat Fatih)

    13.30 Ofspor-Kırşehirspor (Of İlçe)

    4. Klasman Grubu

    Yarın:


    13.30 Adana Demirspor-Elazığspor (Adana 5 Ocak)

    14 Mart Pazar:

    13.30 Tarsus İdmanyurdu-Adıyamanspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

    13.30 Mardinspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Mardin 21 Kasım)

    13.30 Kahramanmaraşspor-Belediye Vanspor (Hanefi Mahçiçek)

    -TFF 3. LİG-

    Yükselme Grubu

    Yarın:


    13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Siirtspor (Vefa)

    14 Mart Pazar:

    13.30 Bandırmaspor-Pazarspor (Bandırma 17 Eylül)

    13.30 Kırıkhanspor-Araklıspor (İskenderun 5 Temmuz)

    13.30 Keçiören Sportif-Balıkesirspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

    13.30 Torbalıspor-Darıca Gençlerbirliği (Torbalı 7 Eylül)

    1. Klasman Grubu

    14 Mart Pazar:


    13.30 Bursa Nilüferspor-Gaziosmanpaşaspor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)

    13.30 İnegölspor-Alibeyköyspor (İnegöl İlçe)

    13.30 Küçükköyspor-Lüleburgazspor (Tepecik Belediye)

    13.30 Bayrampaşaspor-OYAK Renault (Bayrampaşa Çetin Emeç)

    2. Klasman Grubu

    14 Mart Pazar:


    13.30 Tekirova Belediyespor-Muğlaspor (Dr. Fehmi Öncel)

    13.30 İzmirspor-Nazilli Belediyespor (Buca İlçe)

    13.30 Afyonkarahisarspor-Ispartaspor (Afyon Atatürk)

    3. Klasman Grubu

    Yarın
    :

    13.30 Ankara Demirspor-Gölcükspor (Cebeci İnönü)

    14 Mart Pazar:

    13.30 Orhangazispor-Keçiörengücü (Orhangazi İlçe)

    13.30 Beylerbeyi-İstanbul Maltepespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

    13.30 İstanbul Kartal Belediyespor-Kırıkkalespor (Kartal Bulvar)

    4. Klasman Grubu

    Yarın:


    13.30 Yalıspor-Kastamonuspor (Yavuz Selim)

    14 Mart Pazar:

    13.30 Ünyespor-Bafra Belediyespor (Ünye İlçe)

    13.30 Arsinspor-Gümüşhanespor (Arsin İlçe)

    13.30 Bulancakspor-Sürmenespor (Bulancak İlçe)

    5. Klasman Grubu

    Yarın:


    13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Malatya Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)

    14 Mart Pazar:

    13.30 72 Batmanspor-Belediye Bingölspor (Batman 16 Mayıs)

    13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Batman Petrolspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)

    AA
     

Bu Sayfayı Paylaş