Futbol liglerinde haftanın programı

'Spor Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 10 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

  1. KaRDeLeN

    KaRDeLeN Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    Futbol liglerinde haftanın programı konusu Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

    -TURKCELL SÜPER LİG-

    Bugün:

    20.00 Kocaelispor-Beşiktaş (İzmit İsmetpaşa)

    Yarın:

    13.30 Bursaspor-Ankaragücü (Bursa Atatürk)

    13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)

    15.15 Sivasspor-Antalyaspor (Sivas 4 Eylül)

    19.00 Hacettepe-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

    12 Nisan Pazar:

    13.30 Gençlerbirliği-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

    13.30 Eskişehirspor-Ankaraspor (Eskişehir Atatürk)

    13.30 Kayserispor-Denizlispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Ali Sami Yen)

    -BANK ASYA 1. LİG-

    Bugün:

    18.00 Manisaspor-Giresunspor (Manisa 19 Mayıs)

    Yarın:

    14.00 Altay-Kasımpaşa (İzmir Alsancak)

    12 Nisan Pazar:

    13.00 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Rize Atatürk)

    14.00 Güngören Belediyespor-Karşıyaka (Mimar Yahya Baş)

    14.00 Kardemir Karabükspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Dr. Necmettin Şehyoğlu)

    14.00 Boluspor-Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk)

    14.00 Orduspor-Kartalspor (Ordu 19 Eylül)

    14.00 Malatyaspor-Sakaryaspor (Malatya İnönü)

    13 Nisan Pazartesi:

    20.00 Samsunspor-Diyarbakırspor (Samsun 19 Mayıs)

    -TFF 2. LİG-

    Yükselme Grubu

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Körfez Belediyespor-Belediye Vanspor (İzmit Alparslan Türkeş)

    14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Eyüpspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

    14.30 Bucaspor-Tarsus İdmanyurdu (Yeni Buca)

    14.30 Mersin İdmanyurdu-Çorumspor (Tevfik Sırrı Gür)

    14.30 Beykoz 1908-Tokatspor (Beykoz-Seyircisiz)

    1. Klasman Grubu

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Gaziosmanpaşaspor-Sarıyer (Gaziosmanpaşa)

    14.30 Gebzespor-Beylerbeyi (Gebze İlçe)

    14.30 Bozüyükspor-BUGSAŞ Spor (Bozüyük İlçe)

    14.30 Pendikspor-Darıca Gençlerbirliği (Pendik)

    2. Klasman Grubu

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Altınordu (Akhisar Belediye)

    14.30 Marmaris Belediye Gençlikspor-Turgutluspor (Marmaris İlçe)

    14.30 Denizli Belediyespor-Adana Demirspor (Doğan Seyfi Atlı)

    14.30 Alanyaspor-Fethiyespor (Alanya Milli Egemenlik)

    3. Klasman Grubu

    12 Nisan Pazar:

    14.30 İstanbulspor-Zeytinburnuspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

    14.30 Etimesgut Şekerspor-İstanbul Maltepespor (Ankara OSTİM)

    14.30 Kırıkkalespor-Kırşehirspor (Kırıkkale Fikret Karabudak)

    14.30 Konya Şekerspor-Alibeyköyspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)

    4. Klasman Grubu

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Trabzon Karadenizspor-Akçaabat Sebatspor (Yavuz Selim)

    14.30 Karsspor-Ofspor (Kars Şehir)

    14.30 Arsinspor-Pazarspor (Arsin İlçe)

    14.30 Erzurumspor-Çankırı Belediyespor (Erzurum Cemal Gürsel)

    5. Klasman Grubu

    Yarın:

    14.30 Malatya Belediyespor-Mardinspor (Malatya İnönü)

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Şanlıurfaspor-Şanlıurfa Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)

    14.30 Adıyamanspor-Elazığspor (Adıyaman Atatürk)

    14.30 GASKİ Spor-İskenderun Demir Çelikspor (GASKİ Spor Tesisleri)

    -TFF 3. LİG-

    1. Klasman Grubu:

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Orhangazi Gençlerbirliği-OYAK Renault (Orhangazi İlçe)

    14.30 Yıldırım Bosnaspor-Yalovaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

    14.30 Küçükköyspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Küçükköy)

    14.30 Gölcükspor-Fatih Karagümrük (İhsaniye)

    2. Klasman Grubu

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Bandırmaspor-Mustafakemalpaşaspor (Bandırma 17 Eylül)

    14.30 Nazilli Belediyespor-Torbalıspor (Nazilli İlçe)

    14.30 Balıkesirspor-Menemen Belediyespor (Balıkesir Atatürk)

    14.30 Ispartaspor-Aydınspor (Isparta Atatürk)

    3. Klasman Grubu

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Bursa Nilüferspor-Keçiören Belediyespor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)

    14.30 Aksarayspor-Orhangazispor (Aksaray Atatürk)

    4. Klasman Grubu

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Kastamonuspor-Ünyespor (Kastamonu Gazi)

    14.30 Erzincanspor-Bulancakspor (Erzincan 13 Şubat)

    14.30 Sürmenespor-Gümüşhanespor (İsmet Gürbüz Civelek)

    5. Klasman Grubu

    12 Nisan Pazar:

    14.30 Siirtspor-Batman Petrolspor (Siirt Atatürk)

    14.30 Batman Belediyespor-Ceyhanspor (Batman 16 Mayıs)

    AA
     

Bu Sayfayı Paylaş