Fresh View 7.62 Download

'E-F' forumunda NeslisH tarafından 12 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Fresh View 7.62 Download konusu Fresh View 7.62


  Sürüm : 7.62

  Boyut : 1.96 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Fresh Devices


  Tanıtım:
  Fresh View resim, ses, video gibi çokluortam dosyalarınızı görüntüleme ve bu dosyaların düzenlemesini yapabilme yeteneğine sahip olan bir görüntüleme aracıdır. Film izleme, müzik dinleme ve bir slayt gösterisi içinde resim dosyalarını görüntüleme imkanı da sunmaktadır. Bir klasör içerisindeki resim dosyalarını birtakım görüntüleme teknikleri ile gösterebilmekte, sahip olduğunuz resimleri bütününü göstermeksizin öngörüntü biçiminde(thumbnail) hızlıca görmenizi sağlamaktadır.

  Bir grafik türünü diğer grafik türlerine dönüştürebilme, baskı yapmakta hatta Html albümleri oluşturmanıza imkan tanımaktadır. Yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır. Desteklemekte olduğu dosya türleri gruplar halinde aşağıda belirtilmektedir. Yazılım tamamen ücretsizdir ve içerisinde herhangi bir zararlı bulunmamaktadır.


  Resim Dosyası Türleri:
  Windows Bitmap (*.bmp), Windows Metafile (*.wmf,*.emf), JPEG Resmi(*.jpg,*.jpe,*.jpeg,*.jfif), CompuServe GIF Resmi(*.gif), Portable Network Grafik Resmi (*.png), Tagged Resim Dosya Türü (*.tif,*.tiff), Photoshop Resmi(*.psd,*.pdd), TrueVision Resmi(*.tga,*.win,*.vst,*.vda,*.icb), Run Length Encoded Bitmap (*.rle), Device Independent Bitmap (*.dib), GFI Fax Resmi(*.fax), Encapsulated Postscript Resmi(*.eps), ZSoft Paintbrush Resmi(*.pcx,*.pcc), Word 5.x Ekran Yakalama Resmi(*.scr), Alias/Wavefront Resmi(*.rla,*.rpf), SGI Resmi(*.sgi,*.rgb, *.rgba, *.bw), Portable Pixel Map Resmi(*.ppm), Portable Gray Map Resmi(*.pgm), Portable Bitmap Resmi(*.pbm), Autodesk Resmi(*.cel,*.pic), Kodak Photo-CD Resmi(*.pcd), Dr. Halo Resmi(*.cut), Paintshop Pro Resmi(*.psp)

  Ses Dosyası Türleri:
  WAVE Müziği(*.wav), MP3 Müziği(*.mp3), MIDI Müziği(*.mid, *.midi, *.rmi), Vorbis Ogg Müziği(*.ogg), AIFF Müziği(*.aif, *.aifc, *.aiff), AU Müziği(*.au), ProTracker Mod Müziği(*.mod, *.mdz, *.nst, *.m15), Modül Listeleri Müziği(*.mol), Zipped Mod Müziği(*.mdz, *.s3z, *.xmz, *.itz), ScreamTracker Mod Audio (*.s3m, *.stm, *.s3z), FastTracker Mod Müziği(*.xm, *.xmz), Impulse Tracker Mod Müziği(*.it, *.itz), MultiTracker Mod Sesi(*.mtm), Octamed Mod Müziği(*.med), Diğer MOD Müziği(*.wow, *.669, *.far, *.okt)

  Video Dosyası Türleri:
  AVI Video (*.avi), MPEG Video (*.m1v, *.mp2, *.mp2v, *.mpa, *.mpe, *.mpeg, *.mpg, *.mpv2)

  Simge Dosyası Türleri:
  Windows Simgesi(*.ico), Windows İmleçi(*.cur), Animasyonlu İmleç (*.ani), Simge Kütüphanesi (*.icl), Açılır Dosya(*.exe), Dinamik Bağlantı Kütüphanesi(*.dll)

  Not: Tamamen ücretsiz olan bu yazılımı 11 günlük deneme sürecinin ardından kullanabilmeniz için sitesine kayıt olarak, kullanıcı adı ve şifrenizi almalısınız.

  [​IMG]


  Fresh View 7.62
   

Bu Sayfayı Paylaş