Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu Bornova İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 5 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu Bornova İzmir konusu Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu Hakkında - Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu Tanıtım - Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu Resimleri - Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu İletişim

Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz ,08.09.1994 tarihinde dönemin başbakanı sayın Tansu ÇİLLER tarafından açılmıştır. Ferit Bahriye Ergil adı, okulumuzun yapımında maddi katkı sağlayan hayırsever Şükrü ERGİL' in baba ve annesinin isimlerinden verilmiştir.
    .....................Okulumuz 24 dersliği, çok amaçlı salonu, fen ve bilgisayar laboratuarı , iş-teknik atölyesi, eğitim araçları ( TV., video, bilgisayar, projeksiyon cihazı, ...) odası, müzik odası, kantini ve spor alanlarıyla bir ilköğretim okulunun ihtiyaç duyduğu fiziki yapıya sahiptir. Okulumuzda tiyatro oyunları gibi kültürel, basketbol, futbol, masa tenisi, atletizm, jimnastik gibi sportif faaliyetler yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ
    Bütün öğrencilerin öğrenimini sağlamak; onları bilgili, becerikli, üretken, kendine güvenen, sanata ve insanlığa sahip çıkan, ulusal-evrensel ve ailevi değerlerin bilincinde olan, çağın gereksinimlerine yanıt verebilecek bireyler olarak yetiştirmek

VİZYONUMUZ
    Okulumuzdaki her öğrencinin kendisine ve her velinin öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilmesi.

Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Bornova
    Okulun Adı : Ferit Bahriye Ergil İlköğretim Okulu
    Okul Adresi : 381 sk No:23 Çamdibi / Bornova İzmir
    Telefon Numaraları : 0 (232) 462 19 10
    Faks Numaraları : 0 (232) 461 73 00
    E-mail Adresi :
    330875@meb.k12.tr
    Okulun Web Adresi: http://fbergilioo.meb.k12.tr/
    Okulun İlçe ve İl merkezine uzaklığı : Merkez
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu