Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Okulu Bilgileri Kuşadası Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 12 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Okulu Bilgileri Kuşadası Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Kuşadası'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Okulu Resimleri - Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Okulu Hakkında

Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Okulu 7 Ekim 2001 tarihinde İslamşanlı Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, Göbekli Sokak, No:4 Davutlar/Kuşadası/AYDIN adresinde Ruhi KARAKAŞ ve eşi Feriha KARAKAŞın katkılarıyla yapılmıştır.
    [​IMG] [​IMG]
    Ruhi KARAKAŞ &nbspFeriha KARAKAŞ
    Bina toplam 17 dersliklidir. Fen ve bilgisayar laboratuarı mevcuttur. Tekli öğrenim verilmektedir ve yabancı dili İngilizcedir. 2001 yılından bu yana eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam eden okulumuz şu an tam kadro ve ekipmanla eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Okulumuzun yapım aşamasında emeği geçen Feriha KARAKAŞ ve eşi Ruhi KARAKAŞa
    her zaman teşekkürlerimizi bir borç bilmişizdir.

Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Ok Aydın Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Ok öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Ok resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Ok öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Ok öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: FERİHA RUHİ KARAKAŞ İLKÖĞRETİM OK

Adresi: İSLAMŞAHLI MAH.NAMIK KEMAL CAD. NO: 4 09430

Telefon Numarası: 2566572282

Faks Numarası: 2566571183

E-mail Adresi :869843@meb.k12.tr

Web Adresi: Feriha Ruhi Karakaş İlköğretim Ok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş