Fener'den Alex'e şartlı teklif

'Fenerbahçe' forumunda DilzaR tarafından 16 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Fener'den Alex'e şartlı teklif konusu F.Bahçe yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Brezilyalı yıldızla ocak’ta masaya oturacak ancak kendisinden “Eski Alex gibi oynayıp takımı şampiyon yapma” garantisi isteyecek F.Bahçe yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Brezilyalı yıldızla ocakta masaya.

Süper Lig’de iyi bir ivme yakalayıp tırmanışa geçmesine rağmen Alex’ten son dönemde hiç katkı göremeyen Sarı-Lacivertliler’de yönetim, ocak ayında yeni sözleşme için masaya oturacağı Brezilyalı’dan garanti isteyecek.

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Sambacı’nın Antalya maçından sonra, “Evet eski Alex değilim. Ortalamamın çok altında oynuyorum. Ama çok çalışarak eski Alex’i herkese göstereceğim” sözleri dikkat çekti. Alex’in takıma katkısının olmadığını kabul etmesinin olumlu bir gelişme olduğunu da düşünen yönetim, yeni sözleşme için masaya oturacağı kaptanından “Eski Alex gibi oynama ve takımı şampiyon yapma” garantisi isteyecek.

EKSTRA PRİM DE VAR

Şampiyonluğa iyi bir Alex’le çok daha kolay ulaşabileceklerini düşünen Sarı- Lacivertli yönetim, yeni sözleşme teklifiyle bir anlamda Sambacı’yı motive etmek amacında. Alex’le yapılacak yeni sözleşmeye şampiyon olunması halinde ekstra prim maddesi de koymayı planlayan yönetim, böylece yıldız oyuncunun daha istekli ve daha hırslı olmasını da hedefliyor. Alex’le ilk görüşme ocak ayının başında yapılacak.

Bu Sayfayı Paylaş