Fedra LiveUSB Creator USB Belleklerde Çalışan Sürüm

'E-F' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Fedra LiveUSB Creator USB Belleklerde Çalışan Sürüm konusu Fedra LiveUSB Creator 3.9.2

Boyut : 8.13 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Luke Macken & Kushal Das

Uyarı Okuyun : Virustotal Tarama Sonucuna göre 1 adet tehlikeli içerik bulunmuştur lütfen dikkate alın...

Tanıtım:
    Fedra LiveUSB Creator ile ister Windows isterseniz de Linux işletim sistemleri için USB belleklerden çalışan şeklini kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Program iso dosya türünü desteklemektedir. Ayrıca Fedora işletim sisteminin farklı sürümlerini direkt olarak program içerisinden innDirerek USB'den çalışan işletim sistemine dönüştürebilirsiniz.

Program yüzlerde USB belleği tanımaktadır. Bu sayede kullandığınız marka ne olursa olsun sorunsuz bir şekilde işlem yapabilmektedir.

Ayrıca kullanılmasını istediğiniz boyutu 2 GB'a kadar kendiniz de belirleyebilirsiniz.

Programı kullanmak için yapmanız gereken, Browse düğmesine tıklayarak bilgisayarınızdan bir işletim sistemine ait iso dosyasını seçmek veya hemen yan taraftan bir Fedora sürümü seçtikten sonra USB belleğinizi bilgisayara takmaktır. Program USB belleği otomatik olarak algılayacaktır. Son adım olarak Create Live USB düğmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında program otomatik olarak işlem yapacaktır.

Fedra LiveUSB Creator 3.9.2

Bu Sayfayı Paylaş