"Fatih beni üzdü"

'Trabzonspor' forumunda YıLMaZ tarafından 22 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. YıLMaZ

YıLMaZ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    "Fatih beni üzdü" konusu [SIZE=+0][/SIZE]"Fatih beni üzdü"

[SIZE=+0][/SIZE]
    Antalya'da zirve yürüyüşüne hazır bir takım haline geldiklerini anlatan Şenol Güneş, olay transferin kahramanının sert açıklamalarının ise kendisini etkilediğini belirtti.
    Trabzonspor Antalya kampını dün yaptığı tek idmanla tamamlarken, teknik direktör Şenol Güneş, hem bu süreci hem de olay haline gelen Fatih Tekke transferini değerlendirdi... Konunun artık kapanması ve taraftarların da mevcut kadroya destek vermesi gerektiğini dile getiren Bordo-Mavililer’in hocası, “Fatih Tekke’yi taraftar istediği için değil, onu bir kaptan, bir lider olarak almak istiyorduk. Ancak şu aşamada kulübe zarar veriyorsa bu transferin gerçekleşmesini ben de istemem. Zaten başkan da noktayı koydu, ben de altına imzamı attım” ifadelerini kullandı. Deneyimli oyuncunun Sportif Direktör Ünal Karaman’ı hedef alan açıklamalarının ise kendisini üzdüğünü belirten Trabzonspor’un teknik patronu, “Yaptığı açıklamalara çok üzüldüm. Abisi konumundaki birine böyle yapmamalıydı. Yarın yine birlikte olabilirler. Fatih’i ben de aradım. Bana dönmemesine rağmen o benim evladım. Ona gelecek her zarar, camiaya zarar verir. Bu tip konuşmaların hiç kimseye karı yok. Bundan Fatih kazançlı çıkmaz. Trabzonspor kazançlı çıkmaz. Bu işten Trabzonspor’u sevmeyenler karlı çıkar” diyerek fikirlerini net şekilde açıkladı.

Teofilo Gutierrez yorumları

Güneş, takımın yeni transferi 2009’da dünyanın en iyi 4. golcüsü Teofilo Gutierrez için de şu değerlendirmeleri yaptı: Teknik, çabuk, hızlı, kendine güvenen bir futbolcu. Jetlag olmuş ve 36 derece sıcaklıktan gelen bir oyuncu olmasına rağmen antrenmanlarda iyiydi. Bize faydalı olacağını düşünüyorum. Şu anda takımda 20’nin üzerinde oyuncu var ve bütün oyuncuların oynama şansı bulunuyor. Teofilo da bunlardan biri.

Yunus Emre Sel/DHA

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş