Fatih İlköğretim Okulu Mersin Aydıncık

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Fatih İlköğretim Okulu Mersin Aydıncık konusu Aydıncık Fatih İlköğretim Okulu Hakkında - Fatih İlköğretim Okulu Tanıtım - Fatih İlköğretim Okulu Resimleri - Fatih İlköğretim Okulu İletişim

OKULUN TARİHÇESİ :1936 –1954 Yıllarında şimdiki Hükümet Binasının yerinde 5.Sınıflı olarak Öğretim yapmış,1954-1990 Yıllarında şimdiki Milli Eğitim Müdürlüğünün yerinde 5 Derslikli tam teşekküllü ve halkın desteği ile okul yapılmış ve eğitimini sürdürmüş ayrıca Şimdiki binanın yanındaki ek binada o tarihlerde kullanılmıştır.1990 Yılında Şimdiki binanın 1.katı hizmete girmiş ve 1993 yılında`da ikinci katı hizmete girmiştir.Bu binalar Belediye tarafından yapılmıştır.Ek binamız 2010 Tarihinde hizmete girmiştir.

OKULUN ÖZELLİKLERİ :Okulumuzda 1 Ana Sınıfı,1 adet 1.Sınıf,1Adet 2.Sınıf,1 Adet 3.Sınıf,
    1 Adet 4.Sınıf ,2 Adet 5.Sınıf,2 Adet 6.Sınıf,2 Adet 7.Sınıf ve 2 Adet 8.Sınıf 1Adet Bilgisayar Laboratuarı ,Teknoloji ve Tasarım Atölyesi Fen laboratuarı ve Müzik Odası bulunmaktadır.Spor salonu bulunmamaktadır.

İletişim:

İLİ-İLÇESİ :MERSİN-AYDINCIK

OKULUN ADI :AYDINCIK FATİH İLKÖĞRETİM OKULU

ADRES :MERKEZ MAHALLESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM VE ÖĞRETMEN EVİ KARŞISI

TELEFON NO :0324 841 30 17

MÜDÜR :Adil KOZANOĞLU (0506 302 17 97 )

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş