Fatih Üniversitesi Ankara Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 19 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Fatih Üniversitesi Ankara Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu Ankara Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu İletişim - Ankara Meslek Yüksekokulu tarihçe - Ankara Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu resimleri - Ankara Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu - Ankara myo - myo - meslek yüksek okulları

Hakkımızda

Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu, işletmelerin ihtiyacına yönelik planlanmış program müfredatları, çalışma hayatının gerektirdiği becerileri kazandırma konusunda deneyimli uzman öğretim elemanı kadrosuyla; bilgi teknolojileri ile bütünleşmiş, sosyal, kişisel becerilerini geliştirmiş, ileri düzeyde yabancı dil bilen ve bilgisayar kullanabilen öğrenciler yetiştirmektedir. DGS'lerdeki yüksek başarı oranı ile Yüksekokulumuzdan mezun olan öğrencilere lisans eğitimlerine devam etme imkânı sağlanmaktadır.

Programlar
    Tıbbi Laboratuvar Teknikleri
    Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama
    Tibbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
    Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
    İlk ve Acil Yardım

İletişim Bilgileri

Kampüse Ulaşım

Fatih Üniversitesine bağlı Ankara Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokullarının eğitim – öğretim faaliyetlerini sürdürmekte olduğu kampüs alanı Yenimahalle İlçesi Batıkent-Ostim bölgesinde yer almaktadır. Kızılay ve Ulus semtlerinden gerek Metro gerekse halk otobüsleri ve minibüs ile en fazla yarım saat içerisinde Fatih Üniversitesi Ankara Kampüsü'ne ulaşım kolaylıkla ve seri bir şekilde sağlanabilmektedir. Üniversitemiz Ankara Kampüsü ile Ostim Metro İstasyonu arasında Ostim'de bulunacak olan Fatih Üniversitesi Servis Noktasından her saat başı ücretsiz ring seferleri yapılmaktadır. Ayrıca Ostim Metro durağından 234 ve 240 numaralı otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir.

(Servis hizmetlerimiz, 31 ağustos - 7 eylül 2009 tarihleri arasında geçerli olup eğitim - öğretim yılı başladığında bu dönemler süresince tekrar hizmete girecektir)

Adres: Çeşme Durağı, Spor Kompleksi Yanı, 06370 Ostim /Ankara

Tel: 0 312 385 81 00

Fax: 0 312 385 19 98

Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu - Fatih Üniversitesi

Bu Sayfayı Paylaş