Familia Tokat Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Familia Tokat Nickleri konusu
    FamiLia TokaT ŞarkıLaRıNdaN ALıNaN eN GüzeL KıSıMLaR

Tutma Elimi Bakma Gozume Hani Cok Sevmistin Gittin Ellere,Pisman Olsanda Simdi Nafile,Affim Yok Sana Hadi Git Gule Gule

Sensizligin Sarhosu Oldum Bilemeden,Olumum Geldi Insafsiz Hayatta Gulemeden

Goz Yasima Acirim Senin Ugruna Akan Insafsizsin Zalimsin Ne Anlarsin Sen Asktan

Sahimi Bu Gozlerin,Gozlerinde Titrerim,Bak Tutustu Yaniyor Ellerinde Ellerim

Yetmez Zaman Yaninda Kanimsin Damarimda,Sanma Soylemek Kolay Canimsin Sen Canimda

Mutluluk Masal Bitanem Gulmek Ise Bir Hayal,Seven Insan Dermi Hic ASKIM SANA HOSCAKAL

Gideceksen Bileceksin Yine Bana Geri Doneceksin,3 Gun Yada 5 Gun Duracaksin Yine Geleceksin

Gidiyorsun Yine Benden Yine Yaktin Beni Taa Derinden,Olsun Gonlun Olsun,Bu Defa Yine Senin Sozun Olsun

Seviyorum Deme Sakin Sozlerine Hic Kanamam,Ne Sevgin Kaldi Ne Askin Artik Sana Inanamam

Sevgilim Ne Olur Bak YANGINIMDA SEN VARSIN,Simdi Duymaz Yuregin Elbet Birgun Anlarsin

Kapali Kalbim Artik Senin Girisin Yasak,Senin Sayende Bitti Bitmez Dedigim Bu Ask

Beni Kaybettin Benim Gibisini Bul,Soyle Kim Olacak Benim Gibi Sana Kul

Acilar ve Cileler Eksik Olmadi Benden,Beni Mahvettin Igreniyorum Senden!!!

Yalanla Doldu Kalbim Yeter Sende Biktin Haklisin,Tutma Elimi Ey Kitapsiz Uzmeye Meraklisin

Insanin Bir Emeli Vardir Yasanmis O Guzel Gunlere,Mahsun Oldum Ben Verilmis Yalan Sozlere

Aglamakla Gecti Omrum Kurudu Goz Pinarlarim,Ozlemekmi BITTI ARTIK Ben Sensizde Yasarim

Yapmis Oldugun Hatayla Kendini Ispatladin,Sevmesende Ne Kadar Adi Oldugunu Kanitladin

Goz Yasima Acirim Senin Ugruna Akan Insafsizsin Zalimsin Ne Anlarsin Sen Asktan

Gel Desende Gelmem Gecti Askin Treni,Bak Duyuldu Uzaktan Ayriligin Sireni�

Cok Degistin Sana Ne Oldu,Seni Bu Hale Kimler Koydu,Ben Sevgine Doyamadim,Soyle Sana Kimler Doydu

Bir Omur Benimdin Hani Benim Kalacaktin,Ates Oldun Icimde Surekli Yanacaksin

Hayatta Bulamazsin Saga Sola Sor Beni,Yorulmana Kiyamam Mezarda Ara Beni

Bedenimde Hep Huzun Gulmeyi Unuttum,Aglayan Gozlerimde Cok Yas Kuruttum

Kefen Olsun Elbisem Yasamasin Bedenim,Beni Sevmeyenler Ben Olunca Sevinsin

Kalbindeki Bu Cember Icinde Dondum Durdum Hep Vurdun,Bu Kahbe Kaderimin En Buyuk Oyunuydu Ben Ise Senarist Oldum

Anlamis Degilim Neden Degistin Gideceksen Eger Kendin Bilirsin

Yuregim Caresizdir,Bedenimse Cok Yorgun,Terkedis Sebebini Kendi Kendime Sordum

Nankorsun Ey Sevgili Bu Askin Katilisin,Askim Demem Ben Sana Sen Siradan Birisin

Bulutlarim Yagmur Yuklu Birde Becerebilsem Aglamayi.Ama Neyine???

Yurumeye Halim Yok Cagrirsan Kosarim,Sen Yeterki Gel De Karli Daglar Bile Asarim

Olumune Severim,Birakip Gitmem Dedin! Gozlerime Baka Baka Bana Yalan Soyledin

Cehennem Atesi Sardi Senle Dolu Bedenimi,Viz Gelir Atesler Senin Kadar Yakamaz ki Beni

Sensiz Ben Nefes Alamam,Sensiz Inan Yasayamam,Sana Olan Askimdir Beni Hayata Baglayan

Eger Gozlerim Kan Agliyorsa Sorumlusu Sensin,Geceler Kabus Olmazdi Terkedip Gitmeseydin

Gittigin Yerlerde Mutlu Olurmusun Bilemem,Birgun Geri Donersen Bilki Birdaha Sevemem

Mutlu Ol,Mutlu Kal,Kalbine Birini Al!!! Ben Sensizde Yasarim Haydi Sana Hoscakal

Ne Birdaha Ararim,Ne Birdaha Sorarim,Bilki Bende Olmem Sensiz Bagrima Tas Basarim

Hani Ayin Cesit Yuzu Vardirya;1 Tarafi Isik,Diger Tarafi Kara.Aydinlik Tarafinin Zamani Gectimi,Gectimi Soyle Bana!!!

Anlamadigim Birsey Var!!! Sevmiyordun Neden Vardın? Seviyorsan Neden Yoksun?

Bu Sayfayı Paylaş