Facebook’ta Profil Bilgilerine Kardeşleri Ekleme

'İnternet ve Network' forumunda SeLeN tarafından 9 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Facebook’ta Profil Bilgilerine Kardeşleri Ekleme konusu Facebook kardeş ekleme nasıl yapılır - facebook kardeş ekleme resimli anlatım, facebook kardeş kaydetme - facebook kardeşlik isteği gönderme

Facebook’ta profil bilgileri kısmına nasıl erkek kardeş, kız kardeş, oğul, kız, anne veya baba ekleyebilirsiniz, Adım adım resimli anlatım.
    Şimdiye kadar facebook üzerinden kardeşlik isteği almış olabilirsiniz ve bunun nasıl yapıldığını merak etmiş olabilirsiniz.(ya da hiç böyle bir istek almamış da olabilirsiniz ama bu makaleyi okuduktan sonra yakın arkadaşlarınıza kardeşlik isteği gönderebilirsiniz. Sadece 5 adımda)

Adım 1: Önce kendi profilinize gidip bilgiler sekmesine geçip, düzenle butonuna basıyorsunuz.

Adım 2: Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak, yandan ilişkiler butonuna tıklayacaksınız. (Tüm resimlerde oklar ile gösterdim zaten :=/)

Adım 3: Yeni sayfamızda resimde görüldüğü üzere bende önceden bir kardeş olduğu için “başka bir aile bireyi ekle” linki var sizdede buna benzer bir yazı olacak ona tıklayacaksınız.

Adım 4: Ardından yeni bireyi eklediğiniz sayfada kişiyi yazarken arkadaş listenizdeki isimler sıralanmaya başlayacak buradan kardeş yada diğer aile fertleri olarak eklemek istediğiniz kişiyi seçiyorsunuz.

Adım 5: Kişi seçimi yaptıktan sonra “Değişiklikleri Kaydet” butonuna basıyorsunuz. Bu işlemin ardından kişiye “kardeşlik isteği” gönderilecek, bitti. Kolay gelsin…

Bu Sayfayı Paylaş