Eyvah! Giyecek Hiçbir Şeyim Yok!

'Populer markalar & Moda' forumunda maviboncuk tarafından 22 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. maviboncuk

maviboncuk Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Eyvah! Giyecek Hiçbir Şeyim Yok! konusu Eyvah! Giyecek Hiçbir Şeyim Yok!

Dışarı çıkmak için hazırlanmanız gerekiyor. Kıyafetin dolabını açtınız. Baktınız, baktınız bir kere daha baktınız yok, giyecek hiçbir şeyiniz yok! Nasıl olur?
    Eyvah! Giyecek Hiçbir Şeyim Yok!
    Evet, olur. Bazen dolabınız kıyafetlerle dolsa da her biri en son moda olsa da beğenmeyebilirsiniz. Kendinizi gözlemleyin. En çok alışveriş yapmak istediğiniz ve sahip olduklarınızı beğenmediğiniz dönem; regl öncesidir. Tam bu dönemde yaşadığım bir diyalogu paylaşmak istiyorum.
    Ben: Uf! Giyecek hiç bir şeyim yok!
    Arkadaşım: Ablanın dolabına bak, belki onda bir şeyler vardır.
    *** bakarım, bakarım***
    Ben: Uf! Ablamın da giyecek hiç bir şeyi yok!
    Görüldüğü üzere yalnız değilsiniz. Benim ve sizin gibi binlerce kadın var.
    Peki, böyle zamanlarda çevrim dışı mı olmak gerekiyor? Tabii ki hayır. Kendinizi iyi hissettiğiniz ve hormonlarınızın sizi ele geçirmediği bir gün hazırlık yaparak hayata devam edebilirsiniz.
    Dolabınızın karşısına geçin, en sevdiğiniz ve size kesinlikle çok yakıştığından emin olduğunuz kıyafetleri ayırın. Her ortam için bir kıyafet kombinlemesi yapın. İş, okul, hafta sonu gezmesi ve gece dışarı çıktığınızda giyebileceğiniz konseptler hazırlayın.
    Kendinizi çirkin hissetmenize neden olan PMS dönemi geldiğinde hiç kulak asmadan dolabınızı açın. Gideceğiniz yere uygun, daha önceden hazırladığınız kıyafeti giyin. Aynada gördüğünüz kadının gerçekten çok güzel olduğunu, gözlerindeki ışıltının dünyanın en güzel elbisesinden daha değerli olduğunu kendinize söyleyin.
    Daha önce söylemiş miydim? Kendinizi çok sevin. Her şey gözünüze daha güzel görünecek!

Bu Sayfayı Paylaş