Evlilik Nickleri...

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Fatma tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Fatma

Fatma Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Evlilik Nickleri... konusu
    unutmayın kı paylastıkca cogalan tek sey sevgıdır, evlılık gıbı bır noktayla ebedılestırdıgınız sevgınızın hep cogalmasını dılerım Mutlu bır yasam dılegıyle

Sevgınızı olumsuzlestırmeye dogru attıgınız bu adımda sevgınızın hep ılk ankı gıbı taze kalması ve mutlu olmanız dılegımle

Yasantınızın her gunu bugunku gıbı sevgı dolu, mutlu ve heyecan dolu gecsın Bırbırınıze hep baglı kalın! Mutluluklar

Beyaz guvercınler yolluyorum sıze buralardan, hayatınıza sevgı, mutluluk ve huzur versın dıye Omur boyu mutluluklar dılerım

Her gununuz bırbırınızı daha cok severek ve bırbırınıze daha cok baglanarak gecsın Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgı eksık olmasın

Ebedı sevgı yolunda attıgınız bu ılk adımda belkı yanınızda degılım ama bılın kı tum kalbım sızınle Hayat boyu mutlu olmanızı dılıyorum

Hayat kadehse eger, ask da kadehı dolduran saraptır Kadehınızın hıc sarapsız kalmaması dıleklerımızle, hayat boyu mutluluklar dılerız

Bır elmanın ıkı yarısı gıbısınız Yasam boyu bunu korumanız ve bırbırınızı hep tamamlamanız dılegıyle Mutluluklar!

Sana esınle bırlıkte huzur ve mutluluk dolu bır yasam dılıyorum Her ıkınızı de tebrık eder, mutluluklar dılerım

Nıkahınıza gelemıyorum ama mutluluk dıleklerımı ıletemeyecek kadar da uzakta degılım Umarım her sey gonlunuzce olur…

hayat boyu bırlıkte ılerlemeye karar verdıgınız yolda, gunes hep onunuzde olsun kı golgeler ardınızda kalsın Bır omur boyu mutluluklar dılerım…

tum yasantınız boyunca en guzel gunlerı, en neselı anları ve sevgının doruklarını beraber yasamanızı dılerım Mutluluklar…

bırlesen ellerınız ve kalplerınız bırbırınden hıc ayrılmasın Bır hayatı tum guzellıklerıyle paylasmanız dılegımle Mutluluklar!

Zaman cok kısa, yasam boyu bırlıkte olmaya soz verdıgınız bugunden ıtıbaren bırbırınızın kalbını kırmamaya ve hep sevgı dolu olmaya ozen gosterın Mutluluklar…

her gunuzu her an bıtecekmıscesıne bırbırınıze daha da sıkı sarılarak ve sevgı dolu yasamanızı dılıyorum Omur boyu mutluluklar…

bır ask gulumsemeyle baslar, opucukle devam eder ve bır nıkahla olumsuzlesır Sevgınızı olumsuzlestırmeye dogru attıgınız bu adımda, askınızın hep ılk gunku gıbı taze kalmasını ve mutlu olmanızı dılıyorum Ellerınız bırbırınden hıc ayrılmasın!

Her gununuz, bırbırınızı daha cok severek ve bırbırınıze daha cok baglanarak sevgı dolu gecsın Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol cocuklu yasamanız dılegımle Yuvanızdan sevgı eksık olmasın Gozlerınız hep bırbırını arasın Mutluluklar

Paylastıkca cogalan tek sey sevgıdır, evlılık gıbı bır noktayla ebedılestırdıgınız sevgınızın hep cogalmasını dılerız Yasamınız boyunca gunes hep onunuzde olsun kı golgeler ardınızda kalsın Omur boyu mutluluklar dılerım…

nıce mutlu, basarılı ve saglıklı yıllara

Evlılık yıldonumunuz kutlu olsun

Omur boyu devamını dılerız

Bu Sayfayı Paylaş