Etkileyici Damar Sözler İletiler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Etkileyici Damar Sözler İletiler konusu HakLısın biraz geç karşılaştık..oysa hiç konuşmadan anlaştık.bazı şeyler varki söylenmiyor.biZ seninLe sözLeri SusaRak aŞtık...

KusssaM kaÇ İntihat çıkar İçimden?.. kesseM kaç ayrıLık akar Bileklerimden?..

UfkumuZ açıLdı Sayenizde kim ne Mal gördük insanLa$tıramadıkLarımdansınız.

éskidéN ALi Ata ßakaRdı $imdi kaRıYa Kıza.I$ık $üt İçérdi $imdi Vodka RédßuLL.İpék İpi TutaRdı $imdi S2 :D TıpTıp

2grm sabrım wrdı..!onuda aldılar..!küçücük 1kalbm wrdı..!içine sıçıp krdılar..!!!

Hayat bi sınawsa aL o kağıdı q*tüne sok hocam ben çıkıyorum...Havalı

Hayatımdaki ''geri dönüşüm kutusu'' acıLmaz hic benim...Tek biLdiğim; Bi kerede siLdiğim !

Uyuorm | Sleeping | Durmiendo | Schlafen | Dormir | Dormire | 6 dildende anlamayan cıkarsa yuh aq.Kahkaha

yeni 1 manita yapmı$sın buLu$unca habr werDe 1 ksa eqmek qönderiim e maLum KAŞAR EKMEKSİZ YENMEZZZ...!Şaşırmış

S€N !K! YûZlûSûN H@NG! T@R@F@ TûKûR€Y!M ?...

a$k'a ßaßa Dedik, ßizi Yetim ßIraktI.!Ünlem

ölümmüydü seni benDen aLan .. yaDa mesafeleRmiyDi Bu aşka zebaniLik yapan ?Soru

Sinirle topladım tüm eşyalarını.! Ne olur almaya gelme. Bırak izlerin kalsın bende.

кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя, єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя.

YokSa iLginiMi CeqDi yaŞanTm biZamanLar DaveT ediLmişTin HayaD'M Öpücük

insanLıqK öLdü ..! katiLi ; menfaaT !

yeni a$k Hayadnda muTluluk diLeRm döNme saKın qeRi çoK qüLeRmmGöz kırp

Ey Türk Kadını !! Birinci Vazifen Bulaşık, Çamaşır Yıkamak ve Kocana Sahip Çıkmaktır. :pTıp

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . .Havali

2. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Alfabe artık 28 harf, "O" şimdi asker!

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ

OLMADI ANNE AFFET ....İSTANBULLL BU LLLLLLLLAAAAAAAANNNNNNEEEEEEEEETTTTTTT

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

HAYATTA öyle mutlu olki gözyaşların seni sırtından vurana sadaka olsun

Unutmayın Biz,Siz Yola Çıkarken Annenizin ''Uzak Durun'' Diye Tembihlediği Kötü Çocuklarız..!

''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa .

p**likmi=üstümüze yok,Aşk mı?=Ölümüne,İçmek mi?=Sabahlara kadar,Korkumu?=Sadece ALLAH,Kavgamı?=Atara Atar, Satıra Satır…!!

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг…

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û•M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

·٠•●SΌή BάkıѕţάКі Ό Gözler kάlďı aklimdά ●•٠·

•••»[BêNîMlÉ ÔyNâMâK AtêSlê ÔyNâMâyA BêNzÉr]«•••

ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

•YÜRÊGÎNLÊ••••••••••SÊVÊN••••••••••ÂSL••••••••••Â LDÂTMÂZ•

~•¤»•••÷•¤ bEnim_GöZüMdEki_ya$£aRiN_an£Ami_SENSIN (B_I_T_A_N_E_M)εïз◊♥

(%) §€Ni §€v€®Im, §€Ni §€v€nId€ §€V€®iM, §€nI B€NiM KÅDÅ® §€V€NiD€ kU®§uNÅ dIz€®Im (%)

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

๑۩۞۩๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя...!!!๑۩۞۩๑

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n..

' .//Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem.. yaNLızLığım Size ! emaneT
    # .:

giDen gitti | gittiği gün bitti | giDeni ben diil | giDen beni kaybeTTi |

Í Łŏωє чоu єчєѕ βєcдцѕє ωєяў ліcє Ωйє ŁооҚ дT мє ŁдTєя мє ŁдTєя &ETH;òйT FояGєT мє нєдяT TіcTдc Fоя чоц βєcдцѕє I Łŏωє чоu

B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

Bu Sayfayı Paylaş