espirili özlü sözler mesajılar - sevgiliye espirili sözler - espirili smsler

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Dine tarafından 26 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    espirili özlü sözler mesajılar - sevgiliye espirili sözler - espirili smsler konusu
    sevgiliye espirili sözler

Eger seni nasil ve ne kadar sevdigimi ögrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalisin, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamiyorum

Hayatta hiçbir sey ilk askin yerini tutamaz insan sevse bile o ilk ask hiç unutulmaz

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat Dünde, bugünde, yarinda Yüregin kadar yanindayim Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Her seven adsiz bir kahramandir ve insan sevebildigi kadar insandir

Sanma ki ismini bir baskasi silecek seninle basladim seninle bitecek

Içine düsen her hüzün damlasi sana seni ne kadar çok sevdigimi hatirlatsin

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammül edemeyecegin kadar çok seviyorum

Bir demet gül vermek isterim sana Güllerden güzelsin aslinda Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek Seni seviyorum!

Hep kalanlara gidenleri kattim! Bir gün yerine geçemediler O kalanlara gidenleri kattim yine bir tane sen edemediler Zor geldi ayrilik alisamadim

An gelir insan gülerken aglarmis Gözyaslari sel olup kalbine akarmis

Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdigimi unuttum

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek Seni seviyorum!

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir Simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle Seni seviyorum!

Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karistin

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyecegi kadar özelsin

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum Birlikte daha güzel günlere

Gece bir baska giyer siyahini, yildizlar daha sönük olur, yakamozlar baska çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanimda yoksan Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat Muuckk!!!

Maviler giyer bulut olurum, yesiller giyer bahar olurum, bakarsin bir gün beyazlar giyer senin olurum

Hep beni kimse sevmiyor ki derdin! Usulcacik sokulup yüregine ben seviyorum demek isterdim

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik Çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin yarin ellere

Hasretin öldürdü beni! Simdi geceler çaresiz Simdi yagmur damlasi gelip konar dudaklarima sessiz Söylemis miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz

Kapinin önünde ask yapma askin gözü kördür ama komsularinki asla

Gidenler yokluklariyla degil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!

Sana sarap verecegim, iç ama sarhos olma Sana bir gül verecegim, kokla ama soldurma Sana kalbimi verecegim, sev ama incitme!

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir Simdi yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle Seni seviyorum!

Bir aptalin sizi öpmesine izin verin ama bir öpücügün sizi aptal etmesine asla!

Sevgi basittir, karmasik olan bizleriz Sevgi güven verir, insanlar aldatir Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askin içimde ve ruhun bedenimde oldugu sürece seni çok sevmeye devam edecegim

Gözleri uzakliklar degil, bazen de göze alamadigimiz yakinliklar acitir

2. Dine

Dine Özel Üye

espirili özlü sözler mesajı

BIR ÇIN ATASÖZÜ DERKI; KAKONO HAKIRI SOKOMOYU TOKAJI; ANLAMI:NEKADAR DÖNERSEN DÖN GT YINE ARKADADIR

♥ BAŞKALARININ SENI EZMESINE IZIN VERME; EHLIYET AL, SEN ONLARI EZ

♥ YAVRU MAYMUN ANNESINE SORAR: -ANNE BIZ NEDEN ÇIRKINIZ? ANNESI CEVAP VERIR: -HALINE ŞÜKRET SEN ŞU MESAJI OKUYANI BIR GÖRSEN!

♥ SENSİZ GEÇEN GÜNLERİN İÇİNE SIÇARIM SENİ BİRAN GORMESEM CANIMA KIYARIM EĞER BİR GÜN ÖLÜRSEM MEZARIMA TOPRAK ATMA O KÜREĞİN SAPINI GÜNE SOKARIM

♥ BUGÜN ADAMIN BIRI GEÇ KALMIŞ VE KARŞIDAN GELEN BIRISINE SAAT KAÇ DEMIŞ VE DER DEMEZ BIZIMKININ SAATI KAÇMIŞ E HADI GÜLÜN))

♥ BİRGÜN ADAMIN BİRİ EVE GEÇ KALMIŞ VE KARŞIDAN GELEN BİRİSİNE SAAT KAÇ DEMİŞ VE DER DEMEZ BİZİMKİNİN SAATİ KAÇMIŞ E HADİ GÜLÜN ))

♥ 1 DAKIKA IÇINDE TELEFONUNUZ BOZULACAKTIR ANLAYIŞINIZ IÇIN TEŞEKKÜR EDERIZ

♥ NIYE ÖYLE APTAL APTAL BAKIYORSUN? BENIM BEN, CEP TELEFONUN ÇANTANDA DURMAK BOĞUCU VE KARANLIKTI BENI ÇIKARDIĞIN IÇIN TEŞEKKÜR EDERIM!

♥ BILIYOR MUSUN, AZ ÖNCE NE OLDUĞUNU ÇOK IYI BILIYORUM BEN NE MI OLDU? TELEFONUNA BU MESAJ GELDI

Bu Sayfayı Paylaş