Esnaf Odası Meslek Lisesi Öğrencilerini Ödüllendirdi

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Dine tarafından 12 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Esnaf Odası Meslek Lisesi Öğrencilerini Ödüllendirdi konusu “Fonksiyonel Beşik” projeleri ile meslek Liseleri arasında Türkiye birincisi olan Kızıltepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin ziyaretleri devam ediyor.
    Kızıltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret eden okulun öğrencilerini Kabul eden Oda başkanı Zeynettin Ayav, öğrenci ve öğretmenlerini tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi.
    İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Sıraç Atan ve Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Karaboğa’nın da hazır bulunduğu ziyarette Kızıltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Zeynettin Ayav öğrencilerin başarısından bir Kızıltepeli olarak gurur duyduğunu bu başarıyı ödüllendirmek adına kendilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirterek şunları söyledi; "Mart ayında yapılan proje tabanlı ahşap teknolojisinde Kızıltepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi okulumuzun Türkiye birincisi olması gerçekten bizleri sevince boğdu. Bize 2010 yılının en gurur verici hediyesi oldu. Başta okul müdürümüz Sayın Yusuf ÖZTÜRK, Branş öğretmenlerimiz ve özelliklede öğrencilerimizin göstermiş olduğu gurur verici başarısı
    Kızıltepe ilçemiz için inanılmaz büyük bir başarıdır. Ankara da Türkiye birincisi olmak kolay ve herkesin karı değildir. Bizlere bu sevinci verdiğiniz için hepinize esnaf ve sanatkârlarım adına teşekkür ediyorum. Türkiye birinciliğini kazanmanız pek çok yere inanılmaz mesajlar olmuştur. Özelikle bu süreçte ilçemizi kopyacılıkla itham edenlere inanılmaz bir cevap olmuştur. Onlara iyi ders vermiş oldunuz.
    Herkes şunu iyi bilmeli ki, Kızıltepe çocuklarının gençlerinin nelere kadir olduğunu, başarı ortalamasının ne olduğunu iyi anlamalıdır.
    Değerli öğrencilerimiz:
    Sizler Kızıltepe’nin gururu oldunuz. İtiraf etmeliyim ki, ilçemizdeki sivil toplum örgütleri olarak, bu konuda çok pasif davrandığımızı belirtmekten kendimi alamıyorum. Esasında sizleri muhteşem bir organizasyon ile karşılamamız gerekirdi. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarıların devamını diliyoruz. Okulumuzun yapacağı bütün etkinliklerde maddi ve manevi olarak yanınızda olduğumu belirtmek istiyorum. Ayrıca Esnaf ve Sanatkârlar odamızı ziyaretinizden ötürü sizlere teşekkür ediyor."
    Ziyarete Kızıltepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin yanı sıra Okul Müdürü Yusuf Öztürk ve Ahşap Teknolojisi öğretmeni Mehmet Sıdık Kaya da katıldı.

kiziltepeajansi

Bu Sayfayı Paylaş