Eski Başkan Bolat, Toprakkale’den Aday Adayı

'Yurt İçi Haberler' forumunda kultur_bilgisayar tarafından 13 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Eski Başkan Bolat, Toprakkale’den Aday Adayı konusu Ak Parti’den Toprakkale Belediye Başkan Aday Adayı olan eski Belediye Başkanlarından Hacı Ömer Bolat, Toprakkalelilerin isteği üzerine tekrar bu yola girdiğini söyledi.

Ak Parti’den Toprakkale Belediye Başkan Aday Adayı olan eski Belediye Başkanlarından Hacı Ömer Bolat, Toprakkalelilerin isteği üzerine tekrar bu yola girdiğini söyledi.

Gazetemize nezaket ziyaretinde bulunan Hacı Ömer Bolat; “Türkiye’de Ak Parti gerek genel yönetimde ve gerekse yerel yönetimlerde halkımızın takdirini toplamıştır. Bu hizmetlerin temel taşı da Sayın Başbakanımızın istikrarlı ve kararlı tutumundan kaynaklanmaktadır. Ben de halkımızın değişik kesimleri ile görüştüm ve geçmişte yaptığımız hizmetlerden kaynaklanan tecrübelerimizi Ak Partinin belediyecilik anlayışıyla birleştirerek tekrar Toprakkale ilçemize hizmet vermek için bu yola çıktım.” dedi.

1950 Toprakkale’de doğduğunu ilköğretimini Toprakkale, orta ve lise öğrenimini Düziçi Öğretmenokulu ve yüksek öğrenimini Anadolu Üniversitesinde tamamladığını vurgulayan Bolat; “1968 yılında öğretmenlik mesleğine atandım ve yurdun değişik yerlerinde öğretmenlik mesleğinin yanında son olarak Osmaniye Halk eğitim Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundum. 1994 Yılında Toprakkale Belediye Başkanı seçilerek bu görevi 1999 yılına kadar başarılı bir şekilde yürüttüm. Bugün Toprakkale ilçemizde gördüğüm eksiklikler beni tekrar aday olmaya yöneltti. Geçmişte yaptığımız görevde her kesimi kucaklayan bir yapı sergiledik. Bugünde sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız’ın ‘“BiR ve BERABERiZ 70 MiLYON KARDEŞiZ’ dediği gibi Birlik ve Beraberlik içerisinde Devletimizin imkanlarıyla Yerel imkanlarımızı birleştirip Toprakkale’ye hizmet sunmak istiyorum. Bu yolda Partililerimizin ve halkımızın desteklerini bekliyorum.” dedi.

Bu Sayfayı Paylaş