eScan AntiVirus 10.0 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

eScan AntiVirus 10.0 Download konusu eScan AntiVirus 10.0 Download

Sürüm : 10.0

Boyut : 65.5 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 Gün

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 2003/XP/Vista

Üretici Firma : Microworld

Tanıtım:
    eScan AntiVirus etkili bir virüs koruma programıdır. Kişisel bilgisayarlarınızı virüs, casus yazılım, zararlı yazılımlar, klavye tuşları takibi yapan yazılımlar (keylogger) ve saldırılardan korumak için dizayn edilip geliştirilmiştir. Antivirüs sürümü olmasına rağmen içeriğinde e-posta taraması, dosya virüs taraması, antispam ve firewall özellikleri bulunmaktadır.

Sistemi yormayan çalışma yapısıyla, kullandığı Kaspersky motoruyla etkili ve hızlı çözüm sunar. Sunucu desteği de bulunmaktadır.

Bilgisayarınızda var olan veya bilgisayarınıza gelecek olan bütün dosyalar üzerinde ayırt etmeksizin tam koruma.
    AntiSpam ve içerik tarayıcı sayesinde, kötü amaçlı yazılımlar artık bilgisayarınızın yanına bile yaklaşamayacak.
    Bilgisayarınızda gerçek zamanlı Virüs tarama imkanı.
    Casus yazılım tespit etme ve silme özelliği içermektedir.
    Sistem kaydında bulunan kötü amaçların temizlenmesi ve açığa çıkan zararların onarımı.
    Kolay yönetim konsolu ile programın bütün özelliklerini kolayca uygulayabilirsiniz.
    Yönetim konsolundan diğer kullanıcılara eScan'ı kurabilir, lisanslayabilir, kaldırabilir, güncelleme yapabilir ve yeni sürümleri yükleyebilirsiniz.
    Bilgisayarınızda TCP/IP aktivitelerini Ağ Görüntüleme araçlarından takip edebilirsiniz.
    Otomatik internet güncellemesi sayesinde herhangi bir güncelleme indirmenize gerek kalmayacaktır.
    Çoklu dil seçeneği (Türkçe dahil).
    7/24 çevrimiçi teknik destek.

AntiSpam ve Güvenlik Duvarı özelliklerine sahip olan programın yanı sıra, eScan Internet Security Suite'te daha fazla özelliği de bulabilirsiniz.

Not: Uzun zamandır beklenilen eScan 10.0 ve Türkçe sürümü aynı anda şimdi kullanımınıza hazır. Programı innDirdikten sonra Türkçe dil seçeneğini seçerek kurabilirsiniz.

eScan AntiVirus

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için sağol...

Bu Sayfayı Paylaş