Erciyes Üniversitesi - Develi Hüseyin Sahin Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 25 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Erciyes Üniversitesi - Develi Hüseyin Sahin Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu Develi Hüseyin Sahin Meslek Yüksekokulu iletişim - Develi Hüseyin Sahin Meslek Yüksekokulu tarihçe - Develi Hüseyin Sahin Meslek Yüksekokulu - meslek yüksekokulları - myo

Erciyes Üniversite Senatosu 01.01.2003 Tarihindeki almış olduğu kararla Erciyes Üniversitesi bünyesinde Develi Meslek Yüksekokulu açılmasına oybirliği ile karar vermiştir. 12.01.2005 'te MYO Kurucu Müdürü olarak Yrd.Doç.Dr.Fazıl CANBULUT atanmıştır. 2006-2007 eğitim-öğretim yılında, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ve Lojistik programlarında 30 öğrenci ile Mühendislik Fakültesi içindeki dersliklerinde öğretime başladı. Yüksekokulumuz 2007-2008 eğitim-öğretim yılında Develi Seyrani Kampusu içerisinde hayırsever iş adamı Hüseyin ŞAHİN tarafından yaptırılan yeni binasına taşındı ve Üniversitemiz Senatosunun aldığı kararla adı Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu olarak değiştirildi. 2007-2008 eğitim-öğretim yılında İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çocuk gelişimi programlarının da 25 öğrenciyle öğretime başlamasıyla toplam 4 programla eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurum :
    Erciyes Üniversitesi Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu

Adres :
    Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu Develi / KAYSERİ

Tel :
    (352) 621 90 91

Fax :
    (352) 621 95 15

http://dmyo.erciyes.edu.tr

Bu Sayfayı Paylaş