En tatlı Çocuklar‏...

'Çocuk - Bebek Resimleri' forumunda Dine tarafından 22 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    En tatlı Çocuklar‏... konusu En tatlı Çocuklar‏, tatlı çocuk resimleri, tatlı çocuk fotoğrafları, çok şeker çocuk resmi, güzel çocuk fotoları, sarışın çocuklar, mavi gözlü çocuk resmi, renkli gözlü çocuklar

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Nisan 2015
  2. evet çok tatlılar gerçekten bi kaç tanesi hariç

3. [​IMG]

en tatlı bebeklerin arasına bu bebek de katılabilir sanırım sizce de öyle değil mi?

4. bir soru sordum cvp gelmedi üstelik görüntülenmedi bile yanlış birşey yazdığımı düşünmüyorum sebebini öğrenebilirmiyim bu arada sorumu tekrar sorayım yukarıda görülen resmi ben ekledim neden herkesin resimlerinden çok fazla büyük ayarlamaya çalıştım fakat olmadı bir bilgisi olan varsa cvp bekliyorum lütfen!

5. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

25 mesajdan az mesajı olan üyelerin yazdığı mesajlar moderatör onayından sonra yayınlanıyor.
    25 mesaj sayısına ulaştığınızda yazdığınız mesajlar moderatör onayı olmadan yayınlanacaktır.Ayrıca özel mesaj yollayabilecek kendinize özel avatar yükleyebileceksiniz.

Resimlerin boyutunu upload etmeden önce ayarlamalısınız.
    Alttaki programla bunu basit bir şekilde yapabilirsiniz.

http://www.frmartuklu.org/q-r/98059...tik-resim-boyutlandirma-super.html#post134953

Biraz küçültüm resmi umarım olmuştur.

Kolay gelsin

6. evet çok güzel olmuş ellerinize sağlık teşekkür ederim ama programı 2 yerede eklemişsiniz indirdim olmadı msj yazdım bunuda denedim aynısıymış bu da çalışmadı yardım ltfn

Bu Sayfayı Paylaş