En güzel kapak sözler

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 2 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    En güzel kapak sözler konusu en güzel kapak sözler

Bir tek çocukluğum bilir ki,Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM..

*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçs ede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

Hiç Hayallerinizden “0″ Aldınız Mı_?

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

YaRınıMı bRaqTm .. düN’m KaHpE çIkıNca.. !!

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın...

Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi...

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

Yalvarışım bahtıma güvenimden herşey kendiliğinden içimdeki minik çocuk titrerken belki gün gelir aldanırım.

*Azdan az, çoktan çok gider.

senin adını anmamak şartıdır dostluğumun.

"Unutsun Beni" Diye Haber Göndermişsin.. Bir Düşün BakaLım,HatırLanmaya Değer misin

*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.

uZatmayın kirLi eLLerinizi üStüme .. yetişebiLecekLeriniz sadeCe hayaL kırıkLıkLarı ..

*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır

Bir tek çocukluğum bilir ki,Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM..

*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçs ede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

Hiç Hayallerinizden “0″ Aldınız Mı_?

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

3. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Hepiniz iLeTiLerim qißisiniz SaDece anlık..

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_?

YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !!

biRaz kaLbim kıRık oLabiLiR ama yanımda azda oLsa yapı$tıRıcım vaR...

yangınLar biLe yakmadı gözLeriN kadaR !..

Kendi mutLu dünYamda muDsuz yaSıOm ben...

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun...döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır

...oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalı...bir türlü üzemiyorum onları...Elinde sonunda mutlu oluyorlar..bir türlü bana benzemiyorlar...

Benim iLgileNmeDikleRim Sizin PeşiNden KoştuklaRınızdır. .

Hayat Né Garip öküzLér FaLan...

ÇizGiLere BaSmaDan YürüYen inSanLarDAnım.

Hépimiz sorumLuLuk sahiBi oLamayacak kadar ßénciLiz

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

нєяѕєуιη вιя ѕσηυ ναяdιя...ιѕтє вυdα ѕєηιη ѕσηυηdυя!!!

öLürümü Gördüm Dün..Top oynuyordu

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

bırakıp gittiğin kalbinse elbet geri döneceksinn

kaLBim saBrımı durdurur vé diLimidé $éytan doLdurur

esadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz.

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

sevdiğini söylemekten korkmak yaşamaktan korkmaya bedeldir

o_O || "Sadece sessizLiqi Duymk İsterdiM."|| o_O

Nèfrètè sevgidèn daha çøk güvènirim demiş Şeytan . . . Çünkü nèfrètin sahtèsi øLmaz!

Bu Sayfayı Paylaş