En güzel emo gothic nickler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Dine tarafından 23 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    En güzel emo gothic nickler konusu Dönüş yoqqi her hatadan gözlerde btmişse yürekte aranmaz inan sna deli gbi aşıkken kybettiin aşkına yan seni çok sewmiştm inan!!!

Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın!!

enjekte eddim tüm hayallerimi karanlıaaa!!!
    aydınlıın hapsolduu karanlıında ösgür bırakıldıı yerde son çırpınışları ruhumun

Sizøfrenik Ruhum intihara meyiLLiõLmek iStiyør øLemiyøRum

Ciqlik iStiyør kuLaklarimya atmaLi deRinden yada attirmaLi derinLerden!?

Ruh ’um kârânLîk'Lârâ , ßêdênîm sana âît

NeFreT ve aCıNın biRLeşimiYim Ben aĞLaMak FeLseFeM öLdüRMeK eĞLenCeM

tahta tekerleklerle ceset taşıorlar,
    cesetlerin bazıları yaşıorlar
    cesetler bi daa ölmckler,
    cesetler gerie dönmicekler!

Hayallerim var gerçek olmayan, umutlarım var bir türlü hayallerime ulaşamayan, bir sevdiğim var uzaktan bile görülmeyen, bir derdim var çaresi ölüm olan

''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü İyi oynayaMıyoR''

daha da sessizleşiyorum her geçen günde daha da hissizleşiyorum her hissizleştiğimi fark ettiğimde

ölüm yine aynı yerde aynı saatte çıktı karşıma ama bisey eksikti ve ben hala gülmekteydim çünkü sen çoktan ölmüştün

Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını ,, Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik ßenim H£p oLdugum GiBi

2. Dine

Dine Özel Üye

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez Aşk dediğin bizim gibi olmalı

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!
    hastalıklı msn sözleri
    1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa sende sever misin?

Gözlerimde gezdirdigin gözlerine senin sevginin verdigi güvene kelimelerimi çalan dudaklarina kisacasi sana özlemim var Merhaba hasret kokan sevgilim Satirlarim seninle baslayip seninle bitiyor Ama ne gecem ne gündüzüm sen siz geçiyor hasretin yüregimde alevlenirken seni ariyor bu yürek ve sevgin damarlarimda akarken lanet okuyor bana zalim felek !

Elimde denizden çaldigim bir midye var denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin

3. Dine

Dine Özel Üye

Emo iletileri

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin

Ay yildiza mutluluk fisildarken Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylasirken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasin diye

Gözlerin sular kadar berrak gülüsün bir çocugunki kadar sicak bana benden ayri geçirdigin her ani anlat Seni çok özledim

Eger canin sikiliyorsa gece her zamankinden karanlik gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahi düsün inan sabahi bekleyen tek sen olmayacaksin

Askina Tutulup Göz Yasi Döken Sensizligin Acisini Yillarca çeken Her an Askindan Boynunu Büken O benim Gönlümdür Iste Gönlüm

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz Unutma sevmek daima beraber olmak degildir Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Oradasin biliyorum ama ulasamiyorum Var oldugunu biliyorum ama dokunamiyorum Konusuyorsun biliyorum ama duyamiyorumUzaktaki sevdigim seni çok özlüyorum !

Gözlerinin içinde karadeniz olup kaybolmak isterdim ama yoklugunda kayboluyorum sen bunun farkinda bile degilsin seni çok özledim canim benim

Bu Sayfayı Paylaş