'Emrindeyim hocam'

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 10 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    'Emrindeyim hocam' konusu [SIZE=+0][/SIZE]'Emrindeyim hocam'

[SIZE=+0][/SIZE]Ayağındaki platini aldırdıktan sonra rahatlayan ve şu anda kendisini çok iyi hissettiğini belirten Deivid de Souza, “Artık oynamak ve bu forma için ter dökmek istiyorum” dedi.
    Geçen sezon başında ayağı kırıldıktan sonra bir türlü eski günlerine dönemeyen Deivid de Souza, ayağındaki platini aldırdıktan sonra geleceğe daha umutla bakmaya başladı. Geçirdiği operasyondan sonra rahatladığını ve kendisini çok iyi hissetmeye başladığını vurgulayan Sambacı, “Bacağınızda olduğunu bildiğiniz metal sizi rahatsız ediyor ve hareketlerinizi sınırlıyor. Artık hocamın emrindeyim. Ne zaman bana güvenip görev verirse, ben de onun yüzünü kara çıkarmamak için elimden geleni yaparım. Yaşadığım sakatlık sonrası takımıma yeterince faydalı olamadığım için zaten kendimi kötü hissediyorum. Artık oynamak, sahada arkadaşlarımla birlikte Sarı-Lacivertli forma için sonuna kadar mücadele etmek istiyorum. En iyi şekilde çalışıp kendimi hazırlıyorum. İkinci yarıda forma şansı bulmam gerektiğini biliyorum. Bunun için kendimi daha fazla zorluyorum. Çünkü oynamak istiyorum. Şu anda hem kafa hem vücut olarak kendimi çok iyi hissediyorum” diye konuştu.

‘Formanın ağırlığını biliyoruz’

Fenerbahçe’nin çok kaliteli oyunculardan oluştuğunu vurgulayan Brezilyalı yıldız, şunları söyledi: “Bunun yaratacağı rekabetten kazançlı çıkacak olan Fenerbahçe’dir. Bize düşen en iyi şekilde çalışarak kendimizi hazırlamak ve görev beklemek. Görev verildiği zaman da terimizin son damlasına kadar mücadele ederek, elimizden geleni sahaya yansıtmak. Bu formanın ağırlığını biliyor ve o formayı kapabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.”

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş