Emiralem Merkez İlköğretim Okulu Menemen İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Emiralem Merkez İlköğretim Okulu Menemen İzmir konusu Emiralem Merkez İlköğretim Okulu Hakkında - Emiralem Merkez İlköğretim Okulu Tanıtım - Emiralem Merkez İlköğretim Okulu Resimleri - Emiralem Merkez İlköğretim Okulu İletişim

Emiralem Merkez İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

OKULUMUZ: Emiralem Ortaokulu olarak 1976-1977 eğitim- öğretim yılında 13 öğrenci ile hizmete başlamıştır. Bu hizmeti Emiralem İlkokulu binasında ilkokulla birlikte 25.02.1992 tarihine kadar sürdürmüştür.

Emiralem Ortaokulu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yeni bir okul yeri tedarik etmiş, Yu-Pi Tavukçuluk A.Ş. sahibi ve müdürü olan Hanri BENAZUS yapımını üslenmiştir. Kaba inşaatını bitirdikten sonra binayı tamamlayamayınca Milli Eğitime devretmiştir. Bina Milli Eğitim tarafından tamamlanarak 25.02.1992 tarihinde okulumuz 150 öğrencisi ile yeni binasında eğitim-öğretime başlamıştır.

2000 yılında bina içinde bulunan öğrenci tuvaletlerinin dışarıya alınması için çalışma başlatılmış,2001 yılı yaz döneminde tuvalet inşaatı tamamlanarak bina içinde bulunan öğrenci tuvaletleri iptal edilmiştir;

Emiralem Merkez İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Menemen
    Okulun Telefonu: (0 232) 843 80 32
    Okulun Faksı: (0 232) 843 80 32
    Okulun Adresi: Eski Manisa Yolu Üzeri Emiralem
    Okulun Web Adresi: İZMİR-MENEMEN (Emiralem Atatürk İlköğretim Okulu)
    Okulun E-Posta Adresi: bakikars@hotmail.com
    Okulun Müdürü: ABDULLAH ÖZDEMİR
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Emiralem Merkez İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş