Emine Birler Anaokulu Sivas Suşehri

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Emine Birler Anaokulu Sivas Suşehri konusu Emine Birler Anaokulu Hakkında - Emine Birler Anaokulu Tanıtım - Emine Birler Anaokulu Resimleri - Emine Birler Anaokulu İletişim

Emine Birler Anaokulu Sivas Suşehri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Emine Birler Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Emine Birler Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Emine Birler Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

EMİNE BİRLER KİMDİR

13 Temmuz 1930' da Suşehri'ndedoğmuştur. M. Sabri ve P. BİRLER'in dördüncü çocukları ve tek kızlarıdır. Suşehri Cumhuriyet İlkokulu'nu bitirmiştir. 1996 yılında hacca gitmiştir. Ölümünden önce yazdığı vasiyetname ile, bütün varlığının, eğitimle ilgili bir hayır işine harcanması isteğinde bulunmuştur. Hiç evlenmemiş, çocuksuz ölmüştür. Ama, "Emine Birler Anaokulu'nun sevimli çocukları, O'nun yavrularıdır."
    31 Aralık 2000 tarihinde vefat etmiştir.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: EMİNE BİRLER ANAOKULU
    Adresi: TAŞKOPRÜ MAHALLESİ KÖSEDAĞ SOKAK
    Telefon Numarası: 3463113412
    Faks Numarası: 3463113412
    E-mail Adresi:
    881734@meb.k12.tr
    MÜDÜR E-MAİL:
    eminebirleranaokulu@hotmail.com

Emine Birler Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr
    Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız