Elveda..

'Nefret & İhanet Yazıları' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 15 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Elveda.. konusu Her Sevda Bir Veda...

Senin ömrümün baharı olacağını sanmıştım.Hayatımdaki her mevsimin bahar tadında ve güzelliğinde geçeceğine inandım.Yine yanıldım.Sen benim baharı görmeden gelen hazanımsın.Dalında rüzgarla dans etmeden kuruyan yaprağımsın.

Biliyordum birgün gidecektin.Bu kadar erken mi olmalıydı veda zamanı.Bu kadar kolay mı söylenirdi gidiyorum kelimesi.Gitmemeliydin.Çünkü bendeki sevgin bitmemişti ve bitmeyecekti.Peki sen nasıl tükettin böyle hesapsızca aşkını???Sen miydin yoksa ben miydim yanlış muhasebe yapan?Sen mi çok savurgandın yoksa ben mi çok tutumluydum???Artık bu soruların hiçbir değeri, önemi kalmadı artık biliyorum.Çünkü sen giden oldun.Artık burası senin için cennetti desemde sen cehennemi meraktan gideceksin.

Baktığımda içime ısıtan o sıcacık o sevgi dolu bakışların nerde şimdi.Ellerinde bakışların gibi soğuk.Mevsimlerden yaz.Ağustosun yakıcı sıcağında karakışa teslimim.

Sen bilmezsin bu ağaç kere kurumaya yüz tutmuşken yeniden yeşerdi.Dalıyla, yağrağıyla yağmur damlacıklarının şevkatli dokunuşlarıyla, rüzgarla birlikte şarklar söyledi.Sen bilmezsin bazen hırçınlaşan fırtınayla kavga edip inadına ayakta kaldı, yenilmedi.Sen şunu bil, senin ki benden gidiş ama benim için bir bitiş değil!!!

Bu Sayfayı Paylaş